En Fazla 1500 TL Arası Cep Telefonu Tavsiyesi

Hangisi Daha İyi

• Discovery Elite

Oy: 0 0,0%

• Oy verenlerin toplamı
    6
  • Anket kapandı .
Herkese yetecek diye bir kaide yok. Ayrıca neden full hd film yüklemesin sonuçta telefon sana o özelliği veriyor. Ben neden bundan mahrum kalayım ki hele ki sürekli seyahat eden birisiyse mutlaka bu tür ihtiyaçları olabilir. Video çeker fotoğraf çeker. Bence bu telefonun en büyük zaafı.

Aynen bana 16 gb bile yeter.Müzik sevmem zaten hiçde müzik dinlemem.Film izlerkende pcdden yaparım sadece oyun video için 16 Gb yetmez mi ?

Arkadaşlar bazınıza yeter bazınıza yetmez o sizin telefonu nasıl ne sebeple kullandığınızla alakalıdır. ben arkadaşın kulağına küpe olsun bak böyle bir kullanıcı var böyle böyle kullanıyor telefonunu şu kadar boşluğu kalmış gibisinden bir bilgi verdim. Benim amacım burda kimseyi manipüle etmek değil yanlış anlamayın. Sadece arkadaşa yardımcı olmak istedim. Burda telefonu sadece övmeyeceğiz zannımca yermek de gerekir. Yoksa bu forumun ne anlamı kalır ;)

Paran varsa Z1 al kardeş benim tavsiyem budur :like:

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı