En İyi İnternet Sağlayıcısı Hangi Firmadır?

Makaleler
4
Yer
İzmir
2 Senedir Vodofone kullanıyorum. Paket 16Mbps olmasına rağmen hiçbir zaman bu hızı kullanamadım.
Adil kullanım kotasını kaldırdıkları için Turknet kullanmayı düşünüyorum. Sitelerinde yaptığım teste bulunduğum konumda 16Mbps hızında internet sağlayabileceklerini söylüyorlar. Bu Firma hakkında ne düşünüyorsunuz ? Size göre en iyi internet sağlayıcı firma hangisidir ?

Kullandığınız internette Vodofone kendi altyapısı yoksa Türk Telekom altyapısını kullanıyorsunuzdur. Evinize kadar gelin kendi altyapısı olan bir internet servis sağlayıcısı varsa onun paketlerine bakın yoksa Türknet'i öneriyorum. Yalnız eğer şuan kullandığınız altyapı Türk Telekom'sa Vodofone'da yaşadığınız sorunları büyük bir olasılıkla Türknet'de de yaşarsınız.

Türk Telekom kullanırken çok sorun yaşadım. Sözleşmeyi iptal edip Vodofone kullanmayı başladım. ama yinede 8Mbps üstü hız göremedim. Geçmişte 14-15Mbps internet kullanmıştım. İnternet sağlayıcılardan kaynaklı bir sorun olduğunu düşünüyorum.

Kullandığınız internette Vodofone kendi altyapısı yoksa Türk Telekom altyapısını kullanıyorsunuzdur. Evinize kadar gelin kendi altyapısı olan bir internet servis sağlayıcısı varsa onun paketlerine bakın yoksa Türknet'i öneriyorum. Yalnız eğer şuan kullandığınız altyapı Türk Telekom'sa Vodofone'da yaşadığınız sorunları büyük bir olasılıkla Türknet'de de yaşarsınız.

En azindan adil kullanım kotasi yok. Sabit 8Mbps alsam bile iyi olur. Yoksa 50GB Kotayla 1hafta hızlı 3 hafta yavaş internet kullanmak çok sinir bozucu oluyor. Vodofone müşteri hizmetleriyle geçmişte konuşmuştum. Altyapınız desteklemediği için hızınızı düşürdük demişlerdi. Normalde Türknet'e göre altyapım 16Mbps'e kadar destekliyor.

Türk Telekom kullanırken çok sorun yaşadım. Sözleşmeyi iptal edip Vodofone kullanmayı başladım. ama yinede 8Mbps üstü hız göremedim. Geçmişte 14-15Mbps internet kullanmıştım. İnternet sağlayıcılardan kaynaklı bir sorun olduğunu düşünüyorum.

En azindan adil kullanım kotasi yok. Sabit 8Mbps alsam bile iyi olur. Yoksa 50GB Kotayla 1hafta hızlı 3 hafta yavaş internet kullanmak çok sinir bozucu oluyor. Vodofone müşteri hizmetleriyle geçmişte konuşmuştum. Altyapınız desteklemediği için hızınızı düşürdük demişlerdi. Normalde Türknet'e göre altyapım 16Mbps'e kadar destekliyor.

Kotasız olması güzel şu kadar kalmak zorundasınız diye bir sözleşme olmadığı için deneyebilirsiniz ben kullanıyorum memnunum.
Bu arada hattınız en fazla kaç destekliyor görmek için modem hat DSL istatistik değerlerinizi atar mısınız?

Image1517862354.059995.jpg
benimde aldığım hız bu yani sözleşmede 16 yazıyor ama 4 alıyorum

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı