En iyi internet sağlayıcısı hangi firma?

Edmond dantes

Kilopat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Meslek
Dijital Tasarımcı
Merhaba arkadaşlar, yaklaşık 2 yıldır Millenicom kullanıcısıyım ama yaşadığım teknik problemlerden ötürü hiç memnun değilim. Verdikleri modem kötü, bağlantıları sürekli kopuyor. Önereceğiniz sağlayıcı firma var mı?

Merhaba arkadaşlar, yaklaşık 2 yıldır Millenicom kullanıcısıyım ama yaşadığım teknik problemlerden ötürü hiç memnun değilim. Verdikleri modem kötü, bağlantıları sürekli kopuyor. Önereceğiniz sağlayıcı firma var mı?

Netspeed.

Hangi altyapınız olduğuna göre değişir.

Tavsiye edilen internet servislerinden memnun kalıp kalmayacağınızı bence bizim yorumlarımız çok etkilemeyecektir çünkü a firması x konumunda iyi iken y konumunda berbat işler çıkarıyor. Maalesef şans işi gibi internet servisleri.

Bunun mobildeki cevabı Turkcell iken sabit internette en iyi operatör diye birşey yok.

Altyapı turktelekom ise hangi firmadan al yine telekom a bağlı herşey arıza port sıkıntıları vb.

Eğer fiber ise turknet gigafiber den çok memnun kullananlar onun dışındakilerde yarışıyor.

4 Sene Turknet kullandım 6 aydır iki aboneliğimde millenicom da fark yaratmıyor çünkü alt yapı kendilerinin değil.

Hocam hemen hemen hepsi aynı interneti veriyor, şu firma iyi gibi bir söylemde bulunmak zor, altyapınıza göre, değişir.

En iyi servis sağlayıcısı müşterinin sorununu en hızlı giderendir bana göre, çünkü çoğu türk telekom altyapısını kullanıyor zaten. Türknet bu konuda biraz problemli, sürekli uğraşıyorum.

Eğer fiyat konusunda uygun kampanyalar bulabilirseniz (ki şu an güzel bir kampanya mevcut) Superonline'da hiçbir sorun yaşamazsınız.

Superonline firmasında daha önce çalıştım ve iş görüşmesine gittigimde dedigim şey su oldu Superonline pahalı ve diğer internet sağlayıcıları ile aynı hızı veriyor dedim ama diğer internet sağlayıcıları hem taahhütsüz hem de ucuz dedim ve müdür dedi ki; kardesim bizim markamız var ondan satıyoruz dedi ben tamam dedim ve sustum :D

Geri
Yukarı