En iyi internet servis sağlayıcısı sizce hangi firma?

En iyi internet servis sağlayıcısı sizce hangi firma?

• Millenicom

Oy: 0 0,0%

• Oy verenlerin toplamı
    26
  • Anket kapandı .

Mexy1864

Hectopat
Makaleler
3
Anket yapmak istedim. En iyi internet servis sağlayıcısı sizce hangi firma? Anket 12 Kasım 2023-12 Şubat 2024 tarihleri arasında açık olacak. Bu tarihler arasında hangi firmanın en iyisi olduğunu öğrenmek istiyorum. Sadece bir firmaya oy verebilirsiniz ve oyunuzu çekemezsiniz/başka firmayla değiştiremezsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir firmaya iyi demek doğru olmaz çünkü yerine göre farklılık gösterebilir. Kimi yerde Superonline kimi yerde TurkNet iyi olabiliyor. Bulunduğun yerde ki çalışanlar bile etkiliyor. Bazı ekipler çok ilgisiz olup çok basit bir sorunu bile aylarca çözmeyebiliyor.

GigaFiber'in altyapı kapsama alanı çok az yerde olmasaydı TürkNet derdim açıkçası. Bu yüzden TürkNet yerine Türksat KabloNet seçtim.
Bana göre TürkNet'ten sonra hız (upload dahil) konusunda en iyi olan firma KabloNet şu anda. Stabilitede en iyisi diyebilirim.
KabloNet'in de altyapı kapsama alanı az ama yine de TürkNet'e göre çok daha geniş.

KabloNet'i Erzincan'da 4 yıl boyunca DOCSIS altyapısı ile kullandım ve şu anda da Konya'da GPON altyapısı ile kullanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı