En iyi internet sağlayıcısı hangi firma?

Bulunduğunuz bölge ile alakalı hatta sokak ile bile alakalı. Istanbul Fatihte alt sokakta annemlerin evinde Kablonette sorun yok iken ben benim sokak ve diğer yerde 3 gün boyunca internet hizmeti alamadım. Aynı mahalledeyiz düşünün yani.
Daha sonradan iptal ettim 3 günde bir şehir fethediliyor ve bahsettiğimiz yer İstanbul'un göbeği.

Turknet'e geçtim ve çok memnunum

Çok teşekkür ederim hocam, iyiyim. Millenicom sorun çıkartacak gibi duruyor.

Hocam kusura bakmayın moderatör karışmamış ben yazdım ikisini de bu arada Türksat Kablonet 500mbps download destekliyormuş benim binamda, gün içi arayacaklar fiyat uygunsa kabul ederim gibi kurulum ve müşteri hizmetleri nasıl sizce biraz bahsedebilir misiniz?
Düşünmeyin bile. O kadar iyi her açıdan. Yıllardır kullanıyorum. 100 destekliyor bizde. 98-99 alıyorum. Stabil. Ping yok vb. yok. Kopma yok, çekmeme olayı yok. Müşteri hizmetleri zaten çok çok iyi. Arızada hemen geliyorlar. Daha ne olsun.

Aksaraya yerleştim hocam, tanıdığım kimse yok maalesef. Teşekkürler.

Nerede yaşıyorsun hocam? Ben küçük bir şehirdeyim aynı hizmetler sunulur mu emin değilim. Bir de müşteri hizmetleri, kurulum vs. den bahseder misin?

İstanbul'da yaşıyorum. Ben Türk Telekom'dan geçiş yaptım. Telefonla görüşüyorsunuz gerekli evrakları internet üzerinden indirip onlara kargo aracılığıyla yolluyorsunuz sonra 48 saat içinde aktif oluyor. Müşteri hizmetlerini ben beğendim ilgileniyorlar hatta sorun olmadığı zamanlarda arayıp bir sorununuz var mı, memnun musunuz diye arayıp soruyorlar. Eğer geçmek isterseniz size davet kodumu atabilirim, hem bana hem size 12 ay boyunca faturanıza 10 TL indirim yansımış oluyor.

Hocam Netspeed'e geçtim 3 gün önce. Dün interneti bağladılar ve vadedilen hızın tamamını alıyorum VDSL ile. Eğer Netspeed kullanmak isterseniz davet kodu verebilirim az da olsa bir yardımı dokunur ikimize de.

Türknet kendini TürkTelekom sandı. Net speed şu an iyi görünüyor, ben de başvurdum ve aboneliğim onaylandı, ankastre kutusuna kablo bağlanacağını söylediler. Müşteri hizmetleri gayet ilgili.

Düşünmeyin bile. O kadar iyi her açıdan. Yıllardır kullanıyorum. 100 destekliyor bizde. 98-99 alıyorum. Stabil. Ping yok vb. yok. Kopma yok, çekmeme olayı yok. Müşteri hizmetleri zaten çok çok iyi. Arızada hemen geliyorlar. Daha ne olsun.
Hocam iletişime geçtim önce altyapı yok dediler sonra var dediler ama sitelerindekinden baya fazla fiyat söylediler üstelik taahhütlü halini söylemelerine rağmen, diğerlerine de bakacağım aynı hıza daha uygun bulursam belki başka seçenek seçebilirim çünkü ne zaman tekrar taşınacağım belli değil.

Netspeed aldım çok memnunum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı