En iyi TV box hangisi?

Apple TV. Boxun desteklediği maksimum çözünürlük ile TV çözünürlüğünüz önemli. 4K box alıp 1080p TV'de kullanmanın anlamı yok.

En iyi Apple TV fakat bütçe birazcık azsa Amazon Fire Stick ya da Xiaomi Mi TV Stick alabilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mi TV Stick 4K'yı 1000TL'ye aldım bir hafta önce. Amazon'dan bakabilirsin. Bu Chromecast HD versiyonu olmasına rağmen daha pahalı. Mi Stick 4K Chromecast 4K ile donanım açısından aynı denebilir. Chromcast yerine Mi Stick 4K işini fazlasıyla görür.

Arkadaşlar maksimum bütçem 2000 TL bunların arasında Google daha iyi değil mi çünkü kendi uygulamaları kendi cihazında tam performans olmaz mı?

Apple TV. Boxun desteklediği maksimum çözünürlük ile TV çözünürlüğünüz önemli. 4K box alıp 1080p TV'de kullanmanın anlamı yok.

En iyi Apple TV fakat bütçe birazcık azsa Amazon fire stick ya da Xiaomi Mi TV stick alabilirsin.

Mi TV Stick 4K'yı 1000TL'ye aldım bir hafta önce. Amazon'dan bakabilirsin. Bu Chromecast HD versiyonu olmasına rağmen daha pahalı. Mi Stick 4K Chromecast 4K ile donanım açısından aynı denebilir. Chromcast yerine Mi Stick 4K işini fazlasıyla görür.

Bütçesi sınırlı olanlar için de Nokia stick ve Realme stick öneririm en ucuz lisanslı TV'ler.

Gecen hafta Mi Box 2gen aldim babama, canavar gibi oldugunu soyluyor. Hepsiburada 1800-1900 TL gibi bir fiyati var.

Aslında hiremco da iyi. Bende matrix Pro var. Dahili hafızası eMMC. Linkteki de daha iyi modeli. Dahili hafıza eMMC olduğu için gayet iyi çalışıyor. Google lisansı da var.

Yukarıda yazdığım hakkında ne düşünüyorsunuz?

Mi lisanslı çalışıyor ve kendi uygulamaları dediğin mevzu çok da söz konusu değil donanımsal ve fiyat olarak Mi Stick 4K daha avantajlı.

Mi lisanslı çalışıyor ve kendi uygulamaları dediğin mevzu çok da söz konusu değil donanımsal ve fiyat olarak Mi Stick 4K daha avantajlı.

4K olmayan bir televizyonda 4K kullanabilir miyim stick ile ve 11K'ya aldığım televizyon mu daha iyi olur stick ile, 2. el bir televizyon mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı