En korktuğunuz an nedir?

Zamanında abim ile oynar iken bana bir Website'den resimdeki farkı bul tarzı bir oyun açmıştı ben de o aralar çok küçüğüm masum şekilde arıyorum resimde olan farkları sonra aniden karşıma korkunçlu kadın çıkmıştı bayağı korkmuştum.

Benim en çok korktuğum an. Babam arabada bir şey unuttu onu al gel dedi. Ben dışarı çıktım. Babamın istedigi şeyi aldım tam eve çıkacakken bir köpek sürüsü yokuştan geldi. Bir tane araba vardı. Onun arkasına saklandım. Beni fark etmediler. Ama neredeyse kalp krizi geçiriyordum. Sonra babam geldi kurtardı beni. :)

Benim şöyle bir anım var. Köye gitmiştim geceydi herkes uyumuştu benimle birkaç kişi balkonda uyuyorduk işte saat gecenin ikisiydi uyandım Bir bardak su içeyim dedim kalktım suyumu içtim tekrar yatağıma geldim bir baktım tam karşıdaki evin lambası açık hem de sarı bir ışık vardı oda sapsarıydı bir de ne göreyim tam filmlerde gördüğümüz bir cadı tipinde bir gölge vardı pencerede böyle üçgen şapkalı süpürgeli falan bakın halisülasyonmu gördüm gerçek miydi o bilemem ama bu olay %100 gerçek yemin edebilirim. 😕

Benim şöyle bir anım var. Köye gitmiştim geceydi herkes uyumuştu benimle birkaç kişi balkonda uyuyorduk işte saat gecenin ikisiydi uyandım Bir bardak su içeyim dedim kalktım suyumu içtim tekrar yatağıma geldim bir baktım tam karşıdaki evin lambası açık hem de sarı bir ışık vardı oda sapsarıydı bir de ne göreyim tam filmlerde gördüğümüz bir cadı tipinde bir gölge vardı pencerede böyle üçgen şapkalı süpürgeli falan bakın halisülasyonmu gördüm gerçek miydi o bilemem ama bu olay %100 gerçek yemin edebilirim. 😕
Büyük ihtimalle hayaldir hocam, yanında Bilgecan Dedeyi de gördüyseniz bilemem. :D

Geri
Yukarı