En korkunç anınızı yazın

Ya işte ben 5 aydır falan anneme sınav sonuçları gösteriyorum. Bir gün işte sınavım kötü geldi bu sebeble sınav sonucumu anneme "değiştirerek" söyledim.
İşte 1. oldum falan dedim sonra annem okulu aradı oğlum 1. mi oldu diye onlarda hayır dedi falan telefonda konuştular. Bende dersteydim. Derste kalbim küt küt attı annem ne diyecek diye sonuç 1 ay telefonum yasaklandı çok mu kötü oldu bana, hayır aksine iyi oldu.
Bu korkma anımda böyle ama sorgulamayın.

Buraya en korkunç anınızı yazın, ben başlıyorum. Daha 1-2 hafta önce yaşadığım olayı anlatmak istiyorum.

Geceydi. Bilgisayardan kalktım, yatağa uzandım. Sonra uyumaya çalışırken bir yürüme sesi geliyordu diğer odadan. Fakat diğer odada kardeşim vardı. Kardeşim su içmeye falan gidiyordur diye umursamadım. Fakat tam diğer odadan değil, sanki duvarın arasında biri yürüyormuş gibi bir tıkırtı geliyordu. Yine umursamadım. Bir süre sonra sanki hemen ayaklarımın ucunda biri varmış gibi aşırı yakından yürüme sesi gelmeye başladı. Bu sefer biraz korktum ama hala kardeşimin yürüdüğünü falan düşünüyordum. Sonra kapıdan içeriye biri girdi gibi bir ses geldi ve koşarak sanki benim üstüme biri çıkmış gibi bir koşma sesi geldi. Bu sefer çok kortum. Hemen baktım, yan odaya kardeşim uyuyordu. Annem, babam uyuyordu tabii. Çok korktum. Hiçbir şey olmamış gibi odama geri gittim ve uyudum.

Benim en korkunç anım buydu. Peki sizin en korkunç anınız neler?
4. sınıftayken okuldan çıkıp eve gidiyordum önden annem falan gidiyordu ben oynayarak yavaş yavaş yürüyordum yürüdüğüm yolun hemen sağ tarafında küçük bahçeli bir ev vardı o zamana kadar orada kimseyi görmemiştim ama o gün bir kadın gördüm.Genç gözüken köy kıyafetleri ve elinde sepet ile çamaşır asıyordu.Köşeyi dönene kadar o bana ben ona baktım ve ses çıkarmadan devam ettim.İlk başta normal bir kadına benziyordu ama yaklaşınca yüzünün bembeyaz olduğunu,göz altlarının mor olduğunu gördüm.Kendi kendime mantıklı sebepler uydurdum ama beni korkutan 2 sebep vardı;Ailemin ve arkadaşlarımın o kadını tanımaması ve görmemesi,çamaşır astığı yerde ip olmaması.Yerde sepet ve içinde kıyafetler vardı ama ne ip nede ip asacak yer vardı.

Yeni konular

Geri
Yukarı