En korkunç gecelerinizi anlatın

Kız uğruna hayat mahvedilmeye gelmez bir de çocuk yaşta sevgili yapıyorsan ciddi bakmayacaksın ilişkiye, bakarım diyorsan o zaman sen üzülürsün. Benim de pek arkadaş çevrem kalmadı gerçi hepsi birbirleriyle irtibatı kesti. Hayata tutunmak zor be aga kendine hedefler edinmen gerekiyor.

Hocam çocuk yaş dediğim o kadar da küçük değildi ama ve sevgili olamadım maalesef açılamadım yakın arkadaş kalmaya devam ettim yakın zamanda küstük.

Küfür olmadığı taktirde eleştirmekten hiç bir şey olmaz yüz verirsek ayıya gelir s*çar halıya değil mi ?
Eminmisiniz

Benim de şöyle bir anım var sabahki depreme 13. katta yakalandım kendimizi dışarı nasıl attığımızı bilemedik trafik İstanbul tem otoyolundan beterdi yapabileceğimiiz hiçbir şey yoktu sığınabileceğimiz bir yer bize cahillik yaparak 30 dakika sonra eve çıkmıştık o gece rahat uyumuştum çünkü hiçbirşeyin farkında değildim ama 2. deprem felaketinden sonra 7 şubat gecesi titreye titreye uyudum unutamayacağım bir gece olmuştu.

Rüyalar peki.

Ben eve 10 şubatta girdim artçılar yavaş yavaş oluyordu 3 ila 4 şiddeti arası evde kardeşim ve ninem ranzanın alt katında ben ise onların yanında yerde yatıyordum. Hatayda sabah olan deprem fazla şiddetli olmadı ama gece çok kötüydü. Ben ilk an ümidi kestim şehadet getirip saklanacak yer aradım sonra da annem babam ve ben dışarı çıktık kardeşim ve ninem evde hayat üçgeni yapıp kaldılar ardından geldiler arabaya. Elektriksiz susuz 2 hafta yaşadık gerçek beteride görmüş olduk 2 hafta boyunca duman kokan kıyafetler ile yaşadık, yağlı saçlar falan şükür ki bazılarımız hala burada ölenlerin ruhu şad olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı