En korkunç gecelerinizi anlatın

Bu konuda size iki şey soruyorum. İlki gece titreye titreye uyuduğunuz, yorganı kafaya kadar çekip uyuduğunuz geceleri. Diğeri ise yaşadığınız en korkunç olaylar ve en korkunç rüyalarınızı anlatmanızı istiyorum. Ben konu içinde anlatacağım.

Gecenin yarısında nefes nefese terleyerek uyanmıştım bir keresinde. Çok korkmuştum o gece. Ne gördüm diye sorarsanız galiba unuttum ama genellikle Battlefield'daki gibi savaş sahneleri görüyordum. Etrafımda Almanca konuşan kişiler vardı galiba. Tam hatırlamıyorum.

Bu arada size şöyle bir bilgi vereyim Adana'da 14 bina yıkıldı deniyor lakin Adana'nın sadece çukurova ve huzurevleri tarafında bende oradayım sade merkezde yıkılan binaları saydılar Adana'nın çöp tarafı hürriyet ve denizli gibi yerlerde onlarca bina yıkıldı ayrıca.
Hocam Kayseri'de de yıkım yok dediler. Sarız ilçesinde ağır hasarlı olmayan bina kalmamış siz düşünün. Yıkım zaten orada var Kayseri için. Ama sözde bizde yoktu hani. 2 ay sonra afet bölgesi olduk bu ne biçim iş.

Hocam Kayseri'de de yıkım yok dediler. Sarız ilçesinde ağır hasarlı olmayan bina kalmamış siz düşünün. Yıkım zaten orada var Kayseri için. Ama sözde bizde yoktu hani. 2 ay sonra afet bölgesi olduk bu ne biçim iş.

Hocam bir şey daha anlatayım inşallah başıma bela gelmez depremin 3. günü tam 7 enkaz gezdim ve bunların 4-5 tanesinde AFAD yoktu özel vinçler çalışıyordu.

Nasus'la plat eloya kasıyordum seriye yerleştiğim geceyi hiç unutmam.

Hocam Allah aşkına ne anlatıyorsunuz.

Düşüncelerimi sıkıntı çıkarmadan anlatamıyorum hocam, ne desek haklıyız.

Technopat'ta insanlar rahat rahat hükümeti eleştiriyor, biz de eleştirsek sorun çıkar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Of of çok mutlu bir çocuktum saçma bir kız için duygusuzlaştım eskiden geceleri ağlıyordum ama artık hiçbir şey hissedemiyorum çok güvendiğim arkadaş çevrem bile dağıldı.
Kız uğruna hayat mahvedilmeye gelmez bir de çocuk yaşta sevgili yapıyorsan ciddi bakmayacaksın ilişkiye, bakarım diyorsan o zaman sen üzülürsün. Benimde pek arkadaş çevrem kalmadı gerçi hepsi birbirleriyle irtibatı kesti. Hayata tutunmak zor be aga kendine hedefler edinmen gerekiyor.

Geri
Yukarı