En korkunç gecelerinizi anlatın

FizzKhalifa_07

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
4gb Ram İntel UHD 605 İ3 4. Nesil
Meslek
Nazi Ordusunda General
Bu konuda size iki şey soruyorum. İlki gece titreye titreye uyuduğunuz, yorganı kafaya kadar çekip uyuduğunuz geceleri. Diğeri ise yaşadığınız en korkunç olaylar ve en korkunç rüyalarınızı anlatmanızı istiyorum. Ben konu içinde anlatacağım.

Deprem günü o soğukta o yağmurda arabada uyuyup sabahları ise titreyerek uyanmaktı.

Benim de şöyle bir anım var sabahki depreme 13. katta yakalandım kendimizi dışarı nasıl attığımızı bilemedik trafik İstanbul tem otoyolundan beterdi yapabileceğimiiz hiçbir şey yoktu sığınabileceğimiz bir yer bize cahillik yaparak 30 dakika sonra eve çıkmıştık o gece rahat uyumuştum çünkü hiçbirşeyin farkında değildim ama 2. deprem felaketinden sonra 7 şubat gecesi titreye titreye uyudum unutamayacağım bir gece olmuştu.

Rüyalar peki.

Hayatımda ilk defa böyle gerilmiştim, bir daha yaşamamak dileğiyle demek isterdim ama maalesef coğrafya izin vermiyor.

Haklısınız elbet bir gün maalesef o karanlıkta ölümle burun buruna geleceğiz.

Bu konuda size iki şey soruyorum. İlki gece titreye titreye uyuduğunuz, yorganı kafaya kadar çekip uyuduğunuz geceleri. Diğeri ise yaşadığınız en korkunç olaylar ve en korkunç rüyalarınızı anlatmanızı istiyorum. Ben konu içinde anlatacağım.

İzmir'de bir akrabamızın evine gitmiştik. Ev hamamböceği kayniyordu. Eve girer girmez kadın aynı anda 3 hamamböceği öldürdü terlikle. Ben yalvardim gidelim diye ama ayıp olur diye kaldık ayrıca kalmak zorundaydık çünkü Amasya'da oturuyorduk. Her neyse işte yemek falan yedik ama tabii yerken boyle icini kontrol ederek yedim içinde böcek var mı diye. Gece oldu yataga yattik yastikta kafami bir çevirdim oradan bana bakıyor o da yastığın üstünde yastığı ortadan katladim işte oldürmek için kanı çıktı yastıkta. Ben birden nasıl uyuyacağım lan ben diye ağlamaya başladım. Annem geldi işte gel bugün beraber yatalım dedi olur dedim bende. O gece de zaten hastalandim falan orada işte uyuyamadim zaten bir de hastayim şizofren gibi her tarafta böcek görüyorum ama aslında yoklar. Zaten sonra da eve geldik ama ben 1 hafta etkisinden çıkamadim. Gecenin korunde gozumu acip yastiga isik tutuyordum. Kisacasi Allah kimseye oyle gunler gostermesin.

Her gecem kabus gibi yalnızlık sarmış beni kalkmıyor üstümden...😔

Her geceğim kabus gibi yalnızlık sarmış beni kalkmıyor üstümden...😔

Of of çok mutlu bir çocuktum saçma bir kız için duygusuzlaştım eskiden geceleri ağlıyordum ama artık hiçbir şey hissedemiyorum çok güvendiğim arkadaş çevrem bile dağıldı.

Yeni konular

Geri
Yukarı