En korkunç gecelerinizi anlatın

Depremin merkezine yakın olduğum halde benim de geri yatmış olmam😃 işin ciddiyetini geç fark etmiştim.

Hocam adanadayım arka mahallemde 2 bina yıkıldı 2 sokak ötemde 1 bina yıkıldı insanlar nasıl geri yatıyor anlamadım ki o binaların sesleri yeter.

Ben Kayseri'deyim yıkım olmadı şehir merkezinde ama Maraş'la sınır komşusu bir iliz desem yeterli bence. Fazlasıyla sallandık yani.
Hocam Adana'dayım arka mahallemde 2 bina yıkıldı 2 sokak ötemde 1 bina yıkıldı insanlar nasıl geri yatıyor anlamadım ki o binaların sesleri yeter.

En korkunç geceyi bilmem de en korkunç gün bugündü benim için. Tütün iskelesine yakın bir yerde uyuşturuculu bir adam kendini jiletle kesiyordu. Fazla rahatsız ediciydi.

Ben Kayseri'deyim yıkım olmadı şehir merkezinde ama maraş'la sinir komşusu bir iliz desem yeterli bence.

Bu arada size şöyle bir bilgi vereyim Adana'da 14 bina yıkıldı deniyor lakin Adana'nın sadece çukurova ve huzurevleri tarafında bende oradayım sade merkezde yıkılan binaları saydılar Adana'nın çöp tarafı hürriyet ve denizli gibi yerlerde onlarca bina yıkıldı ayrıca.

Geri
Yukarı