En sevdiğiniz albüm nedir?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bu albümün geleceğini beklemezdim. 😀 Frank Ocean'ın gerçekten çok iyi albümü. Alternatif R&B'nin başyapıtlarından.

Bana kalırsa o albümden sonra çıkan albümleri daha hoş. Hybrid Theory daha çok Rap metal tarzı ama Meteora tam Alternatif Metal.
Meteora da çok güzel ama özellikle Crawling ve In The End, bu albümü benim için özel kılıyor.

@borisyeisar şimdi Meteora'nın tracklist'ine baktım da harbiden daha iyiymiş. En sevdiğim Linkin Park şarkılarının birçoğu bu albümde, unutmuşum birçoğunu. Hele hele Breaking The Habit açık ara en sevdiğim Linkin Park şarkısı zaten.

Son düzenleme:
Meteora efsane ya, Somewhere I Belong, Don't Stay gibi parçalar bana göre Linkin Park'ın en iyi şarkılarından. Hybrid Theory'de iyi fakat Meteora daha başarılı benim için.

Yeni konular

Geri
Yukarı