En sevdiğiniz F1 pilotu

KARL KROENEN

Centipat
Daha fazla  
En sevdiğiniz F1 pilotu benim:
Michael Schumacher.
Ayrton Senna.
Nİkı Lauda
Fangio.
Sebestian Vettel.

Ama ilk olarak:
1.Michael Schumacher(Schumi)

Son düzenleme:
Takımı önemli değil, çirkef olup kazanmak için babasını bile 300 km hızla beton duvara sokacak her sürücüyü seviyorum. Kendi hayatımda hiç çirkef ve hırstan gözü dönmüş biri olamadım ama nedense öyle olabilen kişileri izlerken çok keyif alıyorum.

Şu an alonso ya da hamilton derdim, yıllar sonra ikisinin tekrardan kapışmasını görmek güzel geliyor. Ancak şunu da sormak istiyorum şu an Hamilton'a balon, araç şampiyonu diyenler Grid'de Verstappen'i destekliyor ve Verstappen'in altında şu an bir roket var birçok yarış zevkini kaçırıyor ancak kimse bu konu hakkında bir şey demiyor verstappen ile alakalı.

Şu an alonso ya da hamilton derdim, yıllar sonra ikisinin tekrardan kapışmasını görmek güzel geliyor. Ancak şunu da sormak istiyorum şu an Hamilton'a balon, araç şampiyonu diyenler Grid'de Verstappen'i destekliyor ve Verstappen'in altında şu an bir roket var birçok yarış zevkini kaçırıyor ancak kimse bu konu hakkında bir şey demiyor verstappen ile alakalı.
Bende hamiltona araç şampiyonlu derdim ancak Verstappeni görünce gerçek araç şampiyonlu ne demekmiş öğrenmiş olduk. Mercedes dominasyonu daha keyifliydi bu sene yarışların tekrarını sardırarak izliyorum.

Geri
Yukarı