Son 10 yılın en kötü pilotu sizce kim?

Peki bu sürücüler iyi de Nyck De Vries kötü mü? O da her sene üstüne koyup şampiyon olmuştu.
Adamı izlemediğin için şampiyon oldu diye iyi sanıyorsun. De Vries F2 de üçüncü sezonunda anca şampiyon oldu. O Leclerc ile aynı jenerasyondan gelen bir sürücü.

De Vries kötü bir pilot değil, iyi bir pilot. Yine de çok geç şampiyon olmuş, alt serilerde F2 içinde çok başarılı bir sürücü değil. F2 de uzun yıllar kaldıktan sonra şampiyon oldu. Sonra ise Formula E'ye geçti ve geçen sezon şampiyon oldu. F1 de olmayı hak edecek bir pilot, kendisinden daha yetenekli gençler olduğu da apaçık.

Ben Mick'e kötü demiyorum. Fazla Hypelandığını düşünüyorum.
Adamı izlemeden yorum yapmak böyle olsa gerek.

Tipik soyadı düşmanlığı ve çekememizlik. Mazepin yorumundan sonra seni ciddiye almak kabahat.

Bence tam tersine Mick üzerinde fazla bir hype yok, soyadından dolayı bir önyargı var. Gözüyle F1 ve alt serileri izlemiş olan herkes zaten Mick'in yeteneğinin babasının ancak yarısı kadar olduğunu ama yine de F1'de koltuk bulabilecek düzeyde olduğunu biliyor. Mick'in, Verstappen/Leclerc/Norris/Russell gibi direkt parlayan bir yeteneği yok ama bu yazdığım isimler zaten istisnai yetenekteki sürücüler.
Hocam Michael Schumacher'in yarısı kadar yetenekli olmak yetenekli olmak demektir bence. Rekabetçi bir araba ve hafif tecrübe ile öne çıkabilir bence.

Mazepin birçok kişiden iyi. Hatta geçen sene o kadar alay edilmesine rağmen Mick'ten daha az mali zararı oldu takıma. :D

Maldonado, Latifi

Stroll'ü de katabilirim. Baba parası sayesinde burada.
Stroll F1'e direkt gelmek yerine alt seride F2'de kendisini geliştirseydi şu an çok daha iyi durumda olurdu.

Goatifi, Pastor ve Nikita.

Aga konuyu hortlattım ama bu adam yarış bitirebilme yeteneğine sahip olsa belki de çok iyi bir pilot olabilirdi ama adam yarış bitiremiyor bir de karthikeyan ve nicholas latifi. Birisi 2012 kasa kolsuz diğeri 2022 kasa kolsuz. Mazepin bence çok az gelişirdi fakat çok da geride kalmazdı.

Aga konuyu hortlattım ama bu adam yarış bitirebilme yeteneğine sahip olsa belki de çok iyi bir pilot olabilirdi ama adam yarış bitiremiyor bir de karthikeyan ve nicholas latifi. Birisi 2012 kasa kolsuz diğeri 2022 kasa kolsuz. Mazepin bence çok az gelişirdi fakat çok da geride kalmazdı.
Çok iyi olabilirdi dediğim konum olarak. Baya kasaptı ama kendini geliştirebilirdi en azından. Bmw kural değişiklerine odaklanmasa Kubice wdc alıp Ferrari yapardı.Massa yerine Kubica Ferraride olurdu. Bu arada adamlar kural değişikliklerine odaklanıp rezalet bir araç çıkarmışlardı. Kısaca Bwt racing point'in son senesi ile Aston'un ilk senesinin arasındaki fark gibi

Son düzenleme:

Geri
Yukarı