En utanç verici anınız

Bir keresinde de internet kafeye gitmiş, çocuk aklımla klasör içerisindeki oyun kısayollarını usb'ye kopyalamış, evde oynama heyecanı ile eve gitmiştim. Kısayolların oyunun kendisi olmadığını, sadece oyunu açabilmek için adı gibi "kısayol" olduğunu utanç verici şekilde öğrenmiştim.

Bir keresinde de internet kafeye gitmiş, çocuk aklımla klasör içerisindeki oyun kısayollarını USB'ye kopyalamış, evde oynama heyecanı ile eve gitmiştim. Kısayolların oyunun kendisi olmadığını, sadece oyunu açabilmek için adı gibi "kısayol" olduğunu utanç verici şekilde öğrenmiştim.

Bu bana da olmuştu, arkadaşıma oyun verecektim USB'yi hazırladım diye gittim kısayolları koydum çocuk ertesi sabah sen ne m*l adamsın deyip deyip durdu.

Meydan ın ortasın da bisiklet sürüyordum yağmur da yağıyor du eve gidecek tim frene bir bastım pat diye bir düştüm var ya öff. Yaşlı kadın geldi kaldırdı sonra yine bisiklete bindim ve pedala çok yavaş basarak gittim.

Sen niye utanıyorsun ki? O kız utansın. :D
Çocuğuz be kardeşim, ne bilelim. Şimdi gülümseyerek anıyorum o günleri ama hala yüzüm kızarır hatırladıkça :D
İnanmazsın hissi bile aklımda :D :D
Bu bana da olmuştu, arkadaşıma oyun verecektim USB'yi hazırladım diye gittim kısayolları koydum çocuk ertesi sabah sen ne m*l adamsın deyip deyip durdu.
Ahahahahaha :D

Geri
Yukarı