En yakın arkadaşım beni engelledi

En yakın arkadaşım beni 10 gün önce hesaplarımın hepsini kapatıyorum diye yalan söyleyerek beni olup olabilecek her yerden engelledi. Ortak arkadaşlarımız deseniz yalan atıyor yok ailesi telefonunu yasaklamış diye. Beni engellemeden önce hiçbir sorun yaşamadık hatta 2 senedir hiçbir sorun yaşamıyoruz. Sizce neden beni durduk yere engelledi.

Konuşun.
Nedenini sorun.
Eğer diretiyorsa, eski arkadaş olmuş bilin.

Telefonu varsa arayıp sor :) Evi de yakınsa gidip konuşmak isteyebilirsin. Yüzyüze ne diyecek merak ediyorum, belki haklı sebepleri vardır.
Hocam bence çok dürtmemek lazım. Benim sıkılıp engellediğim arkadaşlarım gelip benimle neden engelledin diye konuşsalardı gerçekten rahatsız olurdum. Engellemişim işte daha ne diye konuşmaya çalışıyorlar?

Nasıl anladınız hesaplarını kapatmadigini.

Twitter'dan engellenince açık açık yazdığı için ilk oradan anladım sonradan başka arkadaşlarımdan diğer hesaplarına bakmalarını istedim.

Aranızdaki 2 yıllık ilişkiyi nasıl bilebiliriz? Eğer sanal arkadaşsa çok takmaya gerek yok ama gerçek bir arkadaşınızsa gidip bir konuşup sorunu anlayabilirsiniz. Burada nasıl bir yardım verebilir size onu anlamadım.

Konuşun.
Nedenini sorun.
Eğer diretiyorsa, eski arkadaş olmuş bilin.

Telefonu varsa arayıp sor :) evi de yakınsa gidip konuşmak isteyebilirsin. Yüzyüze ne diyecek merak ediyorum, belki haklı sebepleri vardır.

Olup olabilecek her yerden engelledi hocam hiçbir şekilde ulaşamıyorum. Gerçek arkadaşım bu arada sanal değil. Aslında barışmak da değil amacım sadece sebebini öğrenmek istiyorum.

Twitter'dan engellenince açık açık yazdığı için ilk oradan anladım sonradan başka arkadaşlarımdan diğer hesaplarına bakmalarını istedim.

Olup olabilecek her yerden engelledi hocam hiçbir şekilde ulaşamıyorum. Gerçek arkadaşım bu arada sanal değil. Aslında barışmak da değil amacım sadece sebebini öğrenmek istiyorum.
Evlerine gidemez misin?

Evine git ama önermem. Belli ki sıkılmış senden, ya da bir yönünden rahatsız olmuş. Sonuçta konuşmak istemiyor.

Hocam bence çok dürtmemek lazım. Benim sıkılıp engellediğim arkadaşlarım gelip benimle neden engelledin diye konuşsalardı gerçekten rahatsız olurdum. Engellemişim işte daha ne diye konuşmaya çalışıyorlar?
Sebepsiz yere engellemesi açıkçası çok iyi bir şey değil, en azından bir neden belirtebilirdi. En yakın arkadaşımdı diyor çünkü.

Bunca senelik arkadaşının telefon numarası varsa aramayı dene. Nedenini sor. Eğer kem küm ederse sen de onu hayatından sil. Tek başına yaşayabilmeyi, mutlu olmayı bilmen gerek.

Yüz yüze konuşun hocam. Bundan başka bir çözüm yolu yok.

Olmuyorsa yapacak bir şey yok. Kimse vazgeçilmez değildir.

Geri
Yukarı