En yakın arkadaşım beni engelledi

Evlerine gidemez misin?

Evini biliyorum ancak bu yapacağım en son şey olur.

Bunca senelik arkadaşının telefon numarası varsa aramayı dene. Nedenini sor. Eğer kem küm ederse sen de onu hayatından sil. Tek başına yaşayabilmeyi, mutlu olmayı bilmen gerek.

Hocam telefon numarası var ama dediğim gibi olup olabilecek her yerden engelledi. Hatta imkanı olsa sosyalde göz ardı bile ederdi. Zaten dediğim gibi bu hareketlerinden sonra barışmak istemiyorum bir kere güvenimi kırdı. Sadece sebebini öğrenmek istiyorum sonra o yoluna ben yoluma.

Sebepsiz yere engellemesi açıkçası çok iyi bir şey değil, en azından bir neden belirtebilirdi. En yakın arkadaşımdı diyor çünkü.

Beni de bu konu huzursuz ediyor hocam normalde açık sözlü ve neden rahatsız olsa belirtecek karşı tarafın yaptığının bedelini ödetip yollarını ayıracak birisi.

Beni de bu konu huzursuz ediyor hocam normalde açık sözlü ve neden rahatsız olsa belirtecek karşı tarafın yaptığının bedelini ödetip yollarını ayıracak birisi.
O kadar açık sözlüyse, ve söylemiyorsa, ya bildiğin dümdüz sıkılmıştır, ya da aynı kızdan falan hoşlanıyorsunuzdur.

O, senin en yakın arkadaşın ama sen, onun en yakın arkadaşı değilsin. Bırakıver. Daha sonra yanaşırsa sebebini sorarsın, istersen barışırsın.
Bazen ben de bazı arkadaşlarımdan uzaklaşmak, yalnız kalmak istiyorum.

Özel alanı genel olarak evi gibi yerlere hiç kimseyi getirtmiyor bu yüzden evine gidersem ciddi anlamda bir sıkıntı çıkabilir.

Demek ki en yakın arkadaşınız değilmiş. Onla barışmaya çalışmayın, yakın arkadaşınız olsa böyle bir şey yapmazdı.

Dediğim gibi her ne kadar anıları düşünüp deli gibi bir yolunu bulup barışmak istesem de benim güvenimi ve duygularımı kırdı. O yüzden asla barışmam.

O, senin en yakın arkadaşın ama sen, onun en yakın arkadaşı değilsin. Bırakıver. Daha sonra yanaşırsa sebebini sorarsın, istersen barışırsın.
Bazen ben de bazı arkadaşlarımdan uzaklaşmak, yalnız kalmak istiyorum.

Beni engelledikten 3 gün sonra diğer arkadaşlarım ile buluştu. Her ne kadar affetmek için yer arasam da benim için tamamen bitti. Sadece sebebini sorup tüm ilişkimi bitirmek istiyorum.

Özel alanı genel olarak evi gibi yerlere hiç kimseyi getirtmiyor bu yüzden evine gidersem ciddi anlamda bir sıkıntı çıkabilir.

Dediğim gibi her ne kadar anıları düşünüp deli gibi bir yolunu bulup barışmak istesem de benim güvenimi ve duygularımı kırdı. O yüzden asla barışmam.

Beni engelledikten 3 gün sonra diğer arkadaşlarım ile buluştu. Her ne kadar affetmek için yer arasam da benim için tamamen bitti. Sadece sebebini sorup tüm ilişkimi bitirmek istiyorum.

Aynı şeyi bende yaşadım 3 ay geçti Emir sensiz olmuyor be vallahi yokluğunu hissettik geri dön dedi bende affettim.

Geri
Yukarı