Enis Kirazoğlu ile tanışmak istiyorum

Selamlar aramızda onlarca yaş farkı var ama enis kirazoğlu'nu tanımak/tanışmak istiyorum. Onu evimizde akşam yemeğine davet etmek isterim şahsen ama ne yapacağımı bilmiyorum. Sizce mail yoluyla babamın otoparkına davet edip sonrasında babam oradan yemeğe davet etse ayıp olur mu? Şahsen onun da davet etmesini isterim açıkcası. Evini merak ettim. Çay içsek evinde o bile bana yeter. Bizim evde içsek de olur aslında :D.

İsteğim çok mu ütopik?
aslında isteyin çok güzel bişi. ama düşünsen senin gibi düşünen binlerce kişi var(bende dahil). yani sen kendini onun yerine koy. binlerce kişiyle tanışıp evlerine davet edilecejsin ve arkadaş olacaksın. yani çok zor bir durum. ama yinede umarım tanışırsın ve iyi vakit geçirirsiniz.

Selamlar aramızda onlarca yaş farkı var ama enis kirazoğlu'nu tanımak/tanışmak istiyorum. Onu evimizde akşam yemeğine davet etmek isterim şahsen ama ne yapacağımı bilmiyorum. Sizce mail yoluyla babamın otoparkına davet edip sonrasında babam oradan yemeğe davet etse ayıp olur mu? Şahsen onun da davet etmesini isterim açıkcası. Evini merak ettim. Çay içsek evinde o bile bana yeter. Bizim evde içsek de olur aslında :D.

İsteğim çok mu ütopik?

Bir ara karşılaşmıştım ama onun Enis Kirazoğlu olduğunu bilmiyordum malisef.

Eniz kirazoglu eve gelir:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı