ENZO-3060 vs MUGELLO-6700XT

oytunjo

Hectopat
17500 TL bütçem var.

Technopat Magic sistem almıştım. kullanamadan satmak zorunda kalmıştım ödeme nedeniyle. Ancak tekrar bir fırsat doğdu.

Bu 2 sistemden daha uygunu yok herhalde şu an piyasada.
Keyfine oynayan biriyim.öyle çok zorlama FPS, rekabetçi oyun derdim yok. 2. seçeneğin çok daha güçlü olduğunun farkındayım .ama yanına monitör de alacağım.

Sizce aradaki farkı verip, sıradan bir monitörle bir süre idare etmek mi mantıklı? yoksa ilkini alıp daha kaliteli bir monitör almak mı?
Ya da bu sistemlerin fiyat aralığında daha iyisini önerebilir misiniz?

Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynen o sistem gerçekten çok daha iyi duruyor ama ihtiyacımın fazlası mı emin olamadım. Monitörüm de yok çünkü.

Aradaki 2500 TL'ye iyi bir 2. el monitör alabilirim diye düşündüm. Arada net kalite farkı var tabi. İşlemciler arasındaki fark çok dert değil benim için.

17500 TL bütçem var.

Technopat magic sistem almıştım. Kullanamadan satmak zorunda kalmıştım ödeme nedeniyle. Ancak tekrar bir fırsat doğdu.

Bu 2 sistemden daha uygunu yok herhalde şu an piyasada.
Keyfine oynayan biriyim. Öyle çok zorlama FPS, rekabetçi oyun derdim yok. 2. seçeneğin çok daha güçlü olduğunun farkındayım. Ama yanına monitör de alacağım.

Sizce aradaki farkı verip, sıradan bir monitörle bir süre idare etmek mi mantıklı? Yoksa ilkini alıp daha kaliteli bir monitör almak mı?
Ya da bu sistemlerin fiyat aralığında daha iyisini önerebilir misiniz?

Teşekkür ederim.

Tabii ki mugello RX 6700 XT sistemi tercih edin. Hatta 850₺ cashback de geleceği için anakartı B550M-A'ye yükseltmenizi öneririm ve bütçeniz zaten olduğu için SSD'yi 1TB yapabilirsiniz. İşlemciye de ekstra olarak bütçenize göre Dark X96 veya SE 214 XT alın.

6700 XT'li sistem daha iyi ancak monitör de alacağınız için ilk sistem daha iyi olur.

İlk sistem de işlemciyi 5600 ile güncelleyip alırsanız daha iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı