Epic Games hakkında düşünceleriniz nelerdir?

Ücretsiz oyun vererek güzel bir hediye veren platform. Zamlanan oyunların çoğu da Epic'de zamlanmadı. Ayrıca kuponlarla fiyatlar Steam'e göre daha uygun oluyor. Bu yüzden Epic Games'i beğeniyorum. Fakat Steam ile aynı fiyatta olan bir oyunu kötü Launcher'ı yüzünden asla Epic'den almam.

Epic Games bugün Death Stranding Director's Cut'u bedava yapmıştı. Alanlar oldu alamayanlar oldu. Önce çöktü sonra oyunu paralı yaptılar ve sadece Death Stranding'in normal halini dağıttılar, bu konu hakkında düşünceleriniz nelerdir?

Bence oyun dağıtımından çekilip tüm dikkatlerini Unreal Engine vermeliler.

Epic Games'in ücretsiz oyun dağıtmaları uçuk oyun fiyatları yüzünden güzel olabiliyor. Arada güzel oyun verebiliyorlar. Ek olarak indirimlerde kupon vermeleri de bizim için oluyor GoW+RDR2+cyberpun2077 315 TL tutuyor mesela. Bu yönlerden iyi. Ancak Launcher'ı kotu bir firma daha iyi olmalı hızı arayuzu vs.
Artisiyla eksisiyle masaya yatirdim.
Ben şuna kiziyorum adam kupon veriyor, ücretsiz oyun veriyor Steam ile kiyasliyorlar ya her ikisinen de artisi ve eksisi var. Ben mesela fiyatlar ayni oldugu surece Steam'den alirim fakat Epic'de oyun ücretsiz veya kuponla falan uyguna geliyor ise ve Online degil ise Epic'den alirim. Online oyunlari fiyat farki cok olmadigi surece Steam'den alirim mesela.
Bugunku olay tamamen hataydi, adamlar hata yaptilar belki dagittiklarini verirler fakat ben objektif olarak soyluyorum bazi kullanicilar tarafindan haksizlik yapiliyor adamlar sonucta Death Stranding gibi bir oyunu verdiler. Ben aldim diye demiyorum ek pakette birkac öge var abi o kadar.

Zaman içerisinde bir sürü oyunu ücretsiz ya da çok uygun fiyata edinmemi sağladı. Ancak artık arayüzü değiştirmeleri gerek. Ancak her şeye rağmen Epic Games'i seviyorum. Epic Games iyi çocuk.

Ben launcherın yavaşlığından epicten oyun almaktan vazgeçtim. Hatta bedava verilen oyunları bile oynamıyorum gerçekten launcherı aşırı sinir bozucu.

Geri
Yukarı