Epic Games mi, Steam mi?

Mamix20

Hectopat
Yer
Denizli
Daha fazla  
Sizin fikriniz nedir arkadaşlar?

Şahsi düşüncem Epic Games'in hala çok geride olduğu. Başarımlar eklediler. Sepet özelliği falan geldi. (En başta olmaması saçma.) Ayrıca o Epic Launcher düzelmedikçe, kullanışlı hala gelmedikçe Epic Launcher kullanmak inanılmaz sıkıntı oluyor. Daha komik bir şey söylemek istiyorum Epic'te hala bir profil fotoğrafı koyamıyoruz... Sizce Epic bedava oyun vermeseydi, şu an ne olurdu? Ben Epic Games'i aktif kullanan biri değilim sadece bedava oyunları almak için giren bazen onları almak için bile girmeye üşenen biriyim. Epic insanları kendine kayıt ettirdi ama müşterisi yapamadı bence.

Sizin fikriniz nedir arkadaşlar?

Şahsi düşüncem Epic Games'in hala çok geride olduğu. Başarımlar eklediler. Sepet özelliği falan geldi. (en başta olmaması saçma.) Ayrıca o Epic Launcher düzelmedikçe, kullanışlı hala gelmedikçe Epic Launcher kullanmak inanılmaz sıkıntı oluyor. Daha komik bir şey söylemek istiyorum Epic'te hala bir profil fotoğrafı koyamıyoruz... Sizce Epic bedava oyun vermeseydi, şu an ne olurdu? Ben Epic Games'i aktif kullanan biri değilim sadece bedava oyunları almak için giren bazen onları almak için bile girmeye üşenen biriyim. Epic insanları kendine kayıt ettirdi ama müşterisi yapamadı bence.

Steam bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı