Epic Games Epic Games Neden Sevilmiyor?

Vermiyor diyen yok ama Launcher leş işte.
E zaten buna lafım yok ama sadece bu dezavantajı için ayaklar altına alınıcak bir uygulama deil

Kime sorsan ekonomi kötü ama hepsi de hala türkiye de yaşamayı biliyor.
Neden kanka steam kullanmak yaşama iznimi istiyor bu berbat bir benzetme

Epic'ten oyun almanın korsandan bir farkı yok, çünkü hiçbir hizmet sunmuyorlar. Bu durumu değiştireceklerine halen bedava oyun vermeye devam ediyorlar.
Epicin sana virüs attığını sanmıyorum knk ayrıca korsan da save olayıda yok

E zaten buna lafım yok ama sadece bu dezavantajı için ayaklar altına alınıcak bir uygulama deil

Neden kanka steam kullanmak yaşama iznimi istiyor bu berbat bir benzetme

Epicin sana virüs attığını sanmıyorum knk ayrıca korsan da save olayıda yok
Berbat değil insanlar mecbur olduğundan alıyor anlatmak istediğim o. Oyun fiyatları ortada, launcher kötü diye almayalım mı?

Berbat değil insanlar mecbur olduğundan alıyor anlatmak istediğim o. Oyun fiyatları ortada, launcher kötü diye almayalım mı?
Knk ben zaten epicin savunuyorum epicten al zaten steam den niye alıyon

Katılmayabilirsiniz. Fakat topluluk özelliği Launcher'dan bile önemli benim için. Gerekirse 100-200 TL fazla verip basar parayı alırım Steam'den.
Aga zaten 100tl fark olsa bende steam den alırım ama haberin olsun ddr2 steam'de 1.200tl epic de 300 hatta Hubble sayesinde epicten 98tl bile alabiliyorsun yani fiyat farkı topluluğa değmez 100-200tl deil çok fazla fiyat farkı

İnsanlar neden Epic Games'i sevmiyor anlamıyorum. Adamlar her hafta düzenli bedavaya oyun veriyorlar. Daha yeni Steam'de 400 TL olan Wither 3'ü Epic'ten 15 TL'ye aldım. Özellikle Türk oyuncular için iyi bir oyun servisi olmasına rağmen insanlar sürekli küçümsüyor. Bunun nedenini bilen yazabilir mi?

Launcher'i çöp olduğu için. Ama ucuz olduğu için oyun alıyorum arada.

Steam ile epic arasında dağlar kadar fark var; steam'ın atölye ögeleri, topluluk bölümü, profil özelleştirmesi vs. ayrıca launcher'de çok fark var. Epic games daha çok oyun pazar'ı ama steam bi sosyal medya.
Dipnot: Şu epic gamese bi mobil uygulama getirsinler artık.

Aynı ürün daha ucuz olsa bile ptt kargo ile gönderim satıcıdan almamakla aynı nedenden dolayı; Kullanıcı deneyimi. Kütüphaneye girince kasım kasım kasılıyor. Kaldı ki biraz favorileri düzenleyeyim, v.b. dersen vazgeçiyorsun en sonunda.

Kanka ben zaten Epic'in savunuyorum Epic'ten al zaten Steam'den niye alıyorsun.

Aga zaten 100TL fark olsa bende Steam'den alırım ama haberin olsun DDR2 Steam'de 1.200TL Epic de 300 hatta hubble sayesinde Epic'ten 98TL bile alabiliyorsun yani fiyat farkı topluluğa değmez 100-200TL değil çok fazla fiyat farkı.

RDR 2 hala alınmadıysa zaten dediğiniz mantıklı. Kimse 1000 lira fazla ödemez.

Geri
Yukarı