Epic Games Epic Games Neden Sevilmiyor?

Ben şahsen Steam'den çok seviyorum yani açıkça söyleyeyim Launcher daha iyi diye 15TL Witcher'i Steam'den 350TL'ye almam Steam anca zam yapıyor Epic de Dead stranding GTA 5 dishonerd gibi oyunları ücretsiz veriyor.

Zam yapmayacakta ne yapacak? Çok bile beklettiler bu zam olayını. Valve bile bize ucuza veriyordu oyunları.

Steam sadece bir oyun platformu değil sosyal bir platform, topluluk ucsuz bucaksız. Epic'te en basitinden oyunun mağaza sayfasında kullanıcı puanları, yorumları bile yok. Yavaş bir Launcher, kullanışsız arayüz ve daha bir ton eksiği var. Bedava verdiği oyunları bile girip almıyorum. Param varsa Steam'den alır oynarım, yoksa oynamam yani çok da mühim değil.

İnsanlar neden Epic Games'i sevmiyor anlamıyorum. Adamlar her hafta düzenli bedavaya oyun veriyorlar. Daha yeni Steam'de 400 TL olan Wither 3'ü Epic'ten 15 TL'ye aldım. Özellikle Türk oyuncular için iyi bir oyun servisi olmasına rağmen insanlar sürekli küçümsüyor. Bunun nedenini bilen yazabilir mi?
Ben seviyorum. Son steam zamlarından sonra daha çok seviyorum hem de.

Topluluğu yok: Mod yok, kullanıcı incelemesi yok. Launcher'ini zaten söylemeye gerek yok rezalet. Sevmiyor değilim yine indirim olduğunda veya bedava oyun verince arada alıyorum ama çok fiyat farkı yoksa Steam ilk tercihim.

Geri
Yukarı