Epic Games Epic Games Neden Sevilmiyor?

Ben seviyorum, Launcher evet kötü ama abarttıkları kadar değil yani yok kasıyormuş yok donuyormuş ben karşılaşmadım ayrıca bende de NASA PC yok 8 GB RAM'li bir laptop var

Unreal Engine ile çalışıyorum ve Launcher üzerinden markete girmeye çalıştığımda 1 saat bekletiyor beni. İnternet sitesi üzerinden girmeye çalıştığımda ise 1 saniye bile sürmüyor.

Launcher kötü onu kimse inkar edemez ama steam launcher indirme hızı başarımlar gibi konuda daha iyi olsada fiyat gibi çok önemli konuda epic önde yani oyunu alamadıktan sonra yemişim launcher yavaş başarım yok

Vallahi hocam zaten işini garantiye almak isteyenler Epic kullanabilir. Ben nasıl korsan kullanacağımı bildiğim için 1 kere bile virüs yemedim. Yani pek anlamayan veya korsana bulaşmak istemeyen arkadaşlar Epic kullansın tabii. Ama benim tercihim bu şekilde.

Bende nasıl korsan kullanacağımı bildiğim için hiç virüs yemedim. Benim tercihim yine de her zaman orijinal olan yönünde oluyor hocam uygulamayı sevsemde sevmesemde :)

Unreal Engine ile çalışıyorum ve Launcher üzerinden markete girmeye çalıştığımda 1 saat bekletiyor beni. İnternet sitesi üzerinden girmeye çalıştığımda ise 1 saniye bile sürmüyor.

Kütüphaneyi kullanmakta hiç rahat değil.
Ayda 1 bedava assetler veriyorlar. Ne aldığını bilmiyorsun unutuyorsun. Kontrol etme amacıyla geziyorsun. Her birini açtığım da 10 saat bekletiyor. Geri çıkıyorum ana menu kısmına atıyor...

Kütüphaneyi kullanmakta hiç rahat değil.
Ayda 1 bedava assetler veriyorlar. Ne aldığını bilmiyorsun unutuyorsun. Kontrol etme amacıyla geziyorsun. Her birini açtığım DA10 saat bekletiyor. Geri çıkıyorum ana menu kısmına atıyor...
Steam hiç vermiyor ona bakarsan ki epicin verdiği asetler inek texturesi falan deil cidden kaliteli şeyler veriyorlar

@EFRELT Öyle bir şey yok hocam. O zaman Epic de babasının hayrına beleş oyun vermez bilgilerimizi satıyor. Adam bağışlardan falan para kazanıyor ki adamların derdi para kazanmak değil. Ortalıkta bir rekabet var. Gerçi o rekabet eskisi kadar kalmadı ama bu dediğiniz bilgi yanlış bilgi.

Yeni konular

Geri
Yukarı