Epic Games Epic Games Neden Sevilmiyor?

İnsanlar neden Epic Games'i sevmiyor anlamıyorum. Adamlar her hafta düzenli bedavaya oyun veriyorlar. Daha yeni Steam'de 400 TL olan Wither 3'ü Epic'ten 15 TL'ye aldım. Özellikle Türk oyuncular için iyi bir oyun servisi olmasına rağmen insanlar sürekli küçümsüyor. Bunun nedenini bilen yazabilir mi?
Launcher'ı berbat. Bir süre girmeyince otomatik çıkış yapıyor.

Profil özelleştirme yok doğru düzgün. Steam'de hesabının belirli bir kimliğe sahip olduğunu hissediyorsun ama Epic'te bir kullanıcı adından ibaret. Dijital oyun servislerinde sosyal olarak etkin olmak tercihimdir.

launcher kesinlikle düzeltilmeli. çok sade bir launcher. hiç topluluk. yok. atolye yok.

💎GOG GALAXY indirin Launcher sorunun dan kurtulun.💎
Epic Games sevsemde launcher sorununa bir an önce bir el atip düzeltmeleri gerek.

Vallahi hocam zaten işini garantiye almak isteyenler Epic kullanabilir. Ben nasıl korsan kullanacağımı bildiğim için 1 kere bile virüs yemedim. Yani pek anlamayan veya korsana bulaşmak istemeyen arkadaşlar Epic kullansın tabii. Ama benim tercihim bu şekilde.

Nasıl korsan kullanılıyor güvenilir hocam? Malum özellikle Steam'de oyun fiyatları uçtu. Buraya yazmak ne kadar etik olur tartışılır tabii ama o paraları ödeyecek topluluk kalmadı artık çok zengin değilse. Siz nasıl hallediyorsunuz korsan işini?

Çöp Launcher'ı var ne arayüzü iyi ne optimize kart sistemi yok topluluk pazarı yok atölyesi yok neden sevelim goat Simulator 3 sadece Epic Games'e çıktı ve oyundaki gamepad sorununu çözümü olarak oyunun resmi yapımcısı non Steam olarak Steam'e ekleyin dedi bu kadar rezil bir platform yaptıkları tek şey Steam'den Rocket League Fall Guys gibi oyunları çalıp ücretsiz yapmaları ve 5 kuruş etmeyecek oyunları beleşe vermeleri sizin gibilerde böyle şeylere kanıp ABİĞ BELEŞ OYUN VERİO ÇOK İYİ PLATFORM diye geziniyo diyecek sözüm yok.

İnsanlar neden Epic Games'i sevmiyor anlamıyorum. Adamlar her hafta düzenli bedavaya oyun veriyorlar. Daha yeni Steam'de 400 TL olan wither 3'ü Epic'ten 15 TL'ye aldım. Özellikle Türk oyuncular için iyi bir oyun servisi olmasına rağmen insanlar sürekli küçümsüyor. Bunun nedenini bilen yazabilir mi?

Launcherına bakarken insanın kusası geliyor biz kullanıcılar içinde bu önemli bir şey.

Nasıl korsan kullanılıyor güvenilir hocam? Malum özellikle Steam'de oyun fiyatları uçtu. Buraya yazmak ne kadar etik olur tartışılır tabii ama o paraları ödeyecek topluluk kalmadı artık çok zengin değilse. Siz nasıl hallediyorsunuz korsan işini?

Hocam link atamıyoruz ama korsan crack aynı şey kısmen mesela GTA 5 oynamak istiyorsunuz ama paranız yok giriyorsunuz Google GTA 5 download crack yazıyorsunuz blablaindir.com sitesinde mevcut oluyor indirip oynuyorsunuz korsan buna deniyor.

Launcher dışında birçok eksiği daha var. Profil özelleştiremiyorsunuz, Steam'e göre çok fazla RAM tüketiyor, atölye mantığı olmadığı için mod indirme işiniz zorlaşıyor, insanların oyun hakkında düşüncelerini yazması için gerekli olan ''Yorumlar'' kısmı yok. Daha say say bitmez. Keşke tek sorun Launcher olsa...

Umm, buraya rahat rahat yazarsam uyarı yiyeceğimden korkuyorum :D

Yeni konular

Geri
Yukarı