Epic Games Epic Games Neden Sevilmiyor?

Çöp Launcher'ı var ne arayüzü iyi ne optimize kart sistemi yok topluluk pazarı yok atölyesi yok neden sevelim goat Simulator 3 sadece Epic Games'e çıktı ve oyundaki gamepad sorununu çözümü olarak oyunun resmi yapımcısı non Steam olarak Steam'e ekleyin dedi bu kadar rezil bir platform yaptıkları tek şey Steam'den Rocket League Fall Guys gibi oyunları çalıp ücretsiz yapmaları ve 5 kuruş etmeyecek oyunları beleşe vermeleri sizin gibilerde böyle şeylere kanıp ABİĞ BELEŞ OYUN VERİO ÇOK İYİ PLATFORM diye geziniyo diyecek sözüm yok.
kısa özetini vermişsiniz hocam. 👍

İndirme hızım normalden yüzde 30 daha düşük. Oyunların çoğunu optimize çalıştıramıyor. Fiyatlarından başka hiçbir şeyini sevmiyorum.

Umm, buraya rahat rahat yazarsam uyarı yiyeceğimden korkuyorum :D

Discord'un varsa verebilirsin hocam ya da metin belgesine yazıp SS'ini hızlı resim.com'dan linkini de atabilirsin.

Launcherına bakarken insanın kusası geliyor biz kullanıcılar içinde bu önemli bir şey.

Hocam link atamıyoruz ama korsan crack aynı şey kısmen mesela GTA 5 oynamak istiyorsunuz ama paranız yok giriyorsunuz Google GTA 5 download crack yazıyorsunuz blablaindir.com sitesinde mevcut oluyor indirip oynuyorsunuz korsan buna deniyor.

Hocam benim merak ettiğim işte bu sitelerden hangileri güvenlidir? Yoksa crack yazıp indirmesini ben de biliyorum.

Arayüzü kötü, oyun indirmek ve puanlamak dışında bir özellik yok, çoğu zaman hata veriyor, bazı PC'lerde açılmıyor.

Çöp Launcher'ı var ne arayüzü iyi ne optimize kart sistemi yok topluluk pazarı yok atölyesi yok neden sevelim goat Simulator 3 sadece Epic Games'e çıktı ve oyundaki gamepad sorununu çözümü olarak oyunun resmi yapımcısı non Steam olarak Steam'e ekleyin dedi bu kadar rezil bir platform yaptıkları tek şey Steam'den Rocket League Fall Guys gibi oyunları çalıp ücretsiz yapmaları ve 5 kuruş etmeyecek oyunları beleşe vermeleri sizin gibilerde böyle şeylere kanıp ABİĞ BELEŞ OYUN VERİO ÇOK İYİ PLATFORM diye geziniyo diyecek sözüm yok.
Hocam NOBK izliyorsunuz galiba.

Arayüzü kötü, oyun indirmek ve puanlamak dışında bir özellik yok, çoğu zaman hata veriyor, bazı PC'lerde açılmıyor.

Hocam NOBK izliyorsunuz galiba.
evt EPİC KULLANMAYALIM AVKADAŞLAR TEŞEKKÜVLER

Dediklerinize katılıyorum fakat bu dediğinize katılmıyorum çünkü bazen harbi iyi oyunlar veriyor. Dediğiniz gibi Launcher'ı çok rezil.

Şu ana kadar hatırladığım bir GTA 5 metro wolfestein verdiler ben başka bir oyun hatırlamıyorum hepsi gereksiz oyunlar.

Hocam benim merak ettiğim işte bu sitelerden hangileri güvenlidir? Yoksa crack yazıp indirmesini ben de biliyorum.
Crack oynama, belese oyun oynayayim derken elindekinden de olursun.
Yok ben bu riski alabilirim diyorsan. Sonra buraya gelip pc ye virüs girdi, hesabim calindi, ne yapmaliyim diye konu açma.

Yeni konular

Geri
Yukarı