Epic Games'te Witcher 3'ün eski sürümü nasıl yüklenir?

Electrom

Hectopat
Daha fazla  
Son gelen güncelleme ile birlikte oyun iyice sapıttı işlemcim biraz yetersiz olduğu için DX 11 de oynuyordum fakat güncelleme sonrası oyuna girip devam et dediğim zaman oyun yükleme ekranında takılıp çöküyor, bu yüzden DX 12 de oynamaya başladım ama bu sefer de çok fazla FPS düşmesi yediğim yetmezmiş gibi envanteri açtığımda veya ara sahne girdiğinde ara sıra oyun çökmeye başladı, artık sinir bozucu olmaya başladı o yüzden eski sürümü oynamayı istiyorum fakat nereden yapacağımı bulamadım. Yardımınız için şimdiden teşekkürler.

Eski sürüm şu an DX11 olarak geçiyor sanırım. Kendi başlatıcısı üzerinden seçiyorsunuz.

Son gelen güncelleme ile birlikte oyun iyice sapıttı işlemcim biraz yetersiz olduğu için DX 11 de oynuyordum fakat güncelleme sonrası oyuna girip devam et dediğim zaman oyun yükleme ekranında takılıp çöküyor, bu yüzden DX 12 de oynamaya başladım ama bu sefer de çok fazla FPS düşmesi yediğim yetmezmiş gibi envanteri açtığımda veya ara sahne girdiğinde ara sıra oyun çökmeye başladı, artık sinir bozucu olmaya başladı o yüzden eski sürümü oynamayı istiyorum fakat nereden yapacağımı bulamadım. Yardımınız için şimdiden teşekkürler.

Hocam başlatıcıda bulunması gerekiyor ayarlayabiliyorsunuz yani.

Eski sürüm şu an DX11 olarak geçiyor sanırım. Kendi başlatıcısı üzerinden seçiyorsunuz.
DX 11 de girdiğim zaman oyun sürekli çökmeye başladı son güncellemeden sonra.

Hocam başlatıcıda bulunması gerekiyor ayarlayabiliyorsunuz yani.
Birazdan bakacağım hocam.

DirectX sürüm değiştirme ayarından başka bir şey yok hocam. DX 11 in açıklamasında eski bilgisayarlar için olduğu yazıyor ama dediğim gibi yükleme ekranında oyun çöküyor.
DX 11 de girdiğim zaman oyun sürekli çökmeye başladı son güncellemeden sonra.

Birazdan bakacağım hocam.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı