Erdoğan'dan İsrail'e gözdağı: Her an beklenmedik bir şekilde gelebiliriz

Mecnun şiiri okuyorum Erdoğan sana. Ülkeyi batırdın.
Baksana batırdığından bile haberi yok haberi olsa bu ekonomiyle bu sözleri etmez bizi bir savaşa soksa Allah korusun halimizi düşünemiyorum bile bir kuru ekmek bile yiyemeyeceğiz mahvedecek bizi.

İç siyasete dönük laflar. TR öyle birşey yapmış olsa maalesef kendi sonunu hazırlar. Kalırsın sihalarla ortada, maalesef karşında USA, Ingiltere, Fransa, Almanya sayda say hazır bekler.

İç siyasete dönük laflar. TR öyle birşey yapmış olsa maalesef kendi sonunu hazırlar. Kalırsın sihalarla ortada, maalesef karşında USA, Ingiltere, Fransa, Almanya sayda say hazır bekler.

Umarım arka planda "ben iç siyasete böyle konuşuyorum ama iyiyiz sen üzerine alınma" tarzı konuşmalar dönüyordur. Hayır olan Akdeniz'deki doğalgaza olacak bu sefer şu operasyon bittikten sonra. Yunanistan ile Mısır ellerini ovuşturuyorlar İsrail ile birlikte biz çökelim tüm gaza diye.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arşif ne pis birşey ya. 13:15

Havlayan *** ısırmaz. Diye bir laf var. Mikrofona konuşmak kolay. Herkes konuşur. Delikanlıysan atla oğluşunun gemiciklerinden birine Gazze'ye git.

Havlayan *** ısırmaz. Diye bir laf var. Mikrofona konuşmak kolay. Herkes konuşur. Delikanlıysan atla oğluşunun gemiciklerinden birine Gazze'ye git.
Aynen öyle hocam mehmetçik babasının oğlumu kolay yollar mehmetçiği Arap çöllerine ama bilal oğlunu yollasın Arap çölüne göreyim yüreklimi.

Sana ne diyeceğimi bilemiyorum o kadar çok şey dedim ki sana reis denen sahış gene diyeceğim. Mehmetçik senin babanın oğlu mu? Yazık değil mi o çocuklara süreceksin Arap çöllerine bu çocukları sen mi büyüttün sen mi besledin? Ayıptır ya ayıp nasıl insansın sen reis denen sahış derhal sus ve istifanı ver daha fazla konuşup insanların vebaline girme! Bıktık senden ya istifada bir hizmettir. Bilali gönder sen o bilalini gönder bakalım öyle kolaydı mehmetçik gazzeye demek tabii mehmetçik senin oğlun değil bilalini gönderde bir bakalım yürekli misin?
Arap çölleri dediği de daha düne kadar Türkiye'nin hakimiyeti altında olan topraklar :D
Gazzelilerin ne Türkiye'ye, ne İran'a ne de başka bir ülkeye ihtiyacı yok. Siz zaten hiçbir şey yapmıyordunuz, mitinglerde, orada burada sloganlar atıp boş boş konuşuyordunuz. Ölen yine Gazzelilerdi, öldüren de.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Dün de benzer açıklamalar yapmıştı. Artık gaz mı alıyor ciddi mi bilemiyorum ama inşallah gaz alıyordur. İsrail diplomatları geri çağırdı.

Türklerin en büyük düşmanları araplardır ama halkın çoğu İslam'cı olduğu için din kardeşleri görüyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı