Erken boşalma nasıl çözülür?

Kendini birine dokunurken ölecek kadar heyecanlandırmazsan süre uzar. Biz insanız maymun değil. Bir de bir üroloğa veya tam emin değilim ama jinekolog polikliniğinden randevu almayı deneyebilirsin.

Gülen arkadaşlar neden gülüyorsunuz onu anlayamadım öncelikle bu komik bir konu değil gülünecek birşey değil bu bir sağlık sorunu ve her erkeğin başına gelebilir dostum ilişkiden 1 saat öncesi mast yaparak kendin boşal sonra ilişkiye başlamadan önce geciktirici vs. Kullanabilirsin ama bu zamanla düzelir düzenli ilişki yaşadıkça ve yaşın arttıkça süren artar

Sunnet olduysan baya zor. Sunnet erken bosalma yapmakta.
Tam aksine sünnetin boşalma süresini arttırdığına dair araştırmalar var.
Bir de egzersiz olarak kardiyo antrenmanları yapman iyi gelebilir. Böylelikle kalbin çok daha iyi ve çok daha iyi kondisyonda çalışır. (koşmak, elektrikli yer bisikletleri gibi)

Heyecan, utanma gibi faktörlerden kaynaklı olabilir alıştıkça düzene girdikçe geçme şansı var, ergenlik döneminde tam gelişim bitmediği için böyle olması normal tabii yaşınız kaç bilmiyorum ama yine de eklemek istedim. Geciktirici vb. ilaç kullanılabilir ama önce doktora danışmanız daha doğru olur, bir de boşalma hissi olduğunde geri çekilme yöntemi var mastürbasyon esnasında bu yöntem denenebilir, ayrıca yanlış mastürbasyon yapmak da buna sebebiyet verebilir.

Geri
Yukarı