Ersan Şen adaylığı muhtemel

Çok haklısınız hocam. Kimileri Meral Akşener'in tehdit edildiğini düşünüyor, bi' şüphelenmedim değil. MHP'nin bir anda CHP'ye düşman olması gibi oldu bu da.
Akşener'e gidip herkes sizin yanınızda, siz ayrılın belediye başkanları ve milletvekilleri arkanızdan gelecek demiş de olabilirler. Kısacası tuzağa düşmüş de olabilir. (Son güncellemeleri takip edemiyorum böyle bir ihtimal ortadan kalkmış olabilir)

Çok haklısınız hocam. Kimileri Meral Akşener'in tehdit edildiğini düşünüyor, bi' şüphelenmedim değil. MHP'nin bir anda CHP'ye düşman olması gibi oldu bu da.
Meral'in sıkıntısı, parti yönetiminin halen mhp zihniyeti taşıyan kişilerden seçilmiş olması, tabanı yansıtmıyor.

Kesinlikle katılıyorum. Kadrolarıyla beraber istifa edip yedeklerle bile olsa masaya geri dönmesinde fayda var.
Artık çok geç. Yapılması gereken şey, bay kemal adaylığını çok önceden açıklamalıydı. 1 yıl önceden bu iş yapılmalıydı ve Beleiye başkanları tam desteğini o zaman açıklamalıydı. Bu süreçte İYİP'te bu husuta çalışmalar yapılması gerekiyordu. İstifa eden o zaman edecekti.

Veya Meral, Mansur ve Ekremle işi olgunlaştırıp bu şekilde bay kemali sıkıştırmalıydı. Bunlar hep çok önceden yapılması gerekirdi.

Millet, Meral'e laf söylerken haklıymış.
Aklınca Ekremi, Mansuru iki büyük şehirin adamını koparmaya çalışacaktı.
Bu da bir siyasi manevra ancak süreç işi bunlar hep zaman isteyen işler. Son dakikaya kaldığı için restleşildi ve yine bizler vatandaş olarak kaybediyoruz. Ayrılma için o kadar kötü bir zamanlama ki anlatamam. Reis bunu beğendi.

Yeni konular

Geri
Yukarı