Escape from Tarkov saçmalığı

Haklısınız hocam çok sağolun. HERKESİN bilgisi olsun dedim. Yarın bir gün kimsenin başına gelmesini istemem.

Kafaları uçmuş gerçekten.
Hocam bu oyunun Türkiye fiyatlandırması yok o yüzden almayı hiç düşünmemiştim. Garip bir firma zaten YouTuberlar meşhur etti oyunu. Ubisoft girmeyen hesapları sileceğiz deyince millet çok tepki gösterdi R yaptılar. Bunların ne kadar oyuncusu var?

Desteğin verdiği cevapta böyle bir şey yazmıyor.

Hesabınız çalınmış, çalan kişi de hile kullanmış büyük ihtimalle, bu sebeple banlanmış gibi duruyor hesabınız. Veya sadece hesabın çalındığını fark ettikleri için de banlamış olabilirler.
Anladım sebebi ne olursa olsun. Çözmeleri gerek. Rockstar games hesabımı çinliler çaldı. Direkt kanıtlayın dediler. Kanıtladım.. Aldılar direkt 2 gün içinde. Geri verdi.

Hocam bu oyunun Türkiye fiyatlandırması yok o yüzden almayı hiç düşünmemiştim. Garip bir firma zaten YouTuberlar meşhur etti oyunu. Ubisoft girmeyen hesapları sileceğiz deyince millet çok tepki gösterdi R yaptılar. Bunların ne kadar oyuncusu var?
Yine oyuncuları var. Çokta az değil.. Ama çokta değil bence. Bu oyunu oynayan deliler kaynıyor. Uçmuşlar yani. Hayatları bu oyun olmuş. Kesinlikle almayın bana sorarsanız. Valla pişmanlık yaşarsınız.

Anladım sebebi ne olursa olsun. Çözmeleri gerek. Rockstar Games hesabımı Çinliler çaldı. Direkt kanıtlayın dediler. Kanıtladım. Aldılar direkt 2 gün içinde. Geri verdi.

Yine oyuncuları var. Çok da az değil. Ama çok da değil bence. Bu oyunu oynayan deliler kaynıyor. Uçmuşlar yani. Hayatları bu oyun olmuş. Kesinlikle almayın bana sorarsanız. Vallahi pişmanlık yaşarsınız.

Hocam zaten Euro kuruyla oyun mu alınır şu dönemde? Şu an almak istesem kim bilir kaç para girecek. Şu oyuna o paraları dökmem, dökmek de istemem.

Anladım sebebi ne olursa olsun. Çözmeleri gerek. Rockstar Games hesabımı Çinliler çaldı. Direkt kanıtlayın dediler. Kanıtladım. Aldılar direkt 2 gün içinde. Geri verdi.

Şirket politikası olarak "güvenlik sizin sorumluluğunuzda" dedikleri an çalıntı hesap problemini çözmeleri gerekmiyor. Rockstar Games geri vermiştir çünkü problem kendilerinden kaynaklanmıştır. Klasik Rockstar Games. Günahımı emanet etmem.

Tarkov'un bu arada hile ve bu tür problemler ile ilgili kötü bir geçmişi var maalesef. Paranıza yazık olmuş, kibar ve profesyonel bir dille tekrar yardım istemeyi denerseniz belki işiniz rast gider.

Edit: Ban sebebi yazmıyor, account loss vs demiş. Tekrar gönderin, e-postaya ulaşamadım dersiniz hileden ban yemediyse belki elinizde fatura varsa problem çözülebilir.

50 dolar standard paket. Doları kaçtan hesaplıyorlarsa hesap aç falan diyor hiç uğraşamam vallahi. Bir de vergileri falan var bunun. Gereksiz bir para çıkar.

+ Vergi bindiriyorlar paket başı 5-6 dolar civarı bende standart var en yükseğe normalde 103 euro fakat 128,41 euro gözüküyor ve çevirirken 3889TL gösteriyor normalde 128,41 euro 3700 TL olmasına rağmen beyefendiler euroyu 30,28 gibi bir fiyattan çeviriyorlar.

1695745201128.png1695745269246.png

Geri
Yukarı