Eski sevgilimi çok özlüyorum

Anil26

Hectopat
Daha fazla  
Şu an 5 aylık bir birlikteliğim var, mükemmel ilerliyor, çok iyi anlaşıyoruz, seviyorum ve seviliyorum ama başlıkta belirttiğim gibi eski sevgilimi çok özlüyorum.
Eski sevgilimle 4~ sene boyunca beraberdik, liseyi beraber okuduk, beraber arkadaşlarımızın düğünlerine nişanlarına katıldık, karantinayı beraber geçirdik, beraber güldük, beraber ağladık.
Sevgilim olmadan önce de en yakın arkadaşımdı. Gerçekten çok özlüyorum.
Dinlediğim her şarkıda aklıma o geliyor, en sevdiğim şarkıları öneren kişi hep o, tanışıp, ilk çekindiğimiz fotoğraftan itibaren her fotoğrafımız hala albümümde duruyor, ismini duyunca boşluğa düşüyor gibi hissediyorum, her gün ilk buluştuğumuz yerin önünden geçiyorum, nereye gitmek istesem, ne yapmak istesem daha önce onunla ya yapmış oluyoruz ya da hayalini kurmuş oluyorum. Ayrıldık, saçlarımı 3'e vurdum şimdi uzadı, saçlarımı nasıl okşadığı aklıma geliyor, bana hitap edişi aklıma geliyor, 1.58 boyu, ince, küçük eli ve her zaman şeffaf ojesi aklıma geliyor, sigara içerken beni annemmiş gibi azarlayıp içmemi istemeyişi aklıma geliyor, daha doğrusu hiçbir şey aklımdan çıkmıyor. Az önce şans eseri 2018 yılındaki Discord hesabımı buldum ve içinde arkadaşlarımla olan konuşmalarım da mevcuttu, ufak bir göz gezdirdim ve çok duygulandım çünkü o zamanlar aklıma geldi, nasıl sevip nasıl değer verdiğim, aklıma geldikçe gözlerimi dolduracak kadar sevişim aklıma geldi. Özledim. Yazdığım şiirleri özledim, Üsküdar Sahilde oturduğumuz bankı özledim, yemek yerken çok yavaş yemesini özledim, 1.88 boyumla yanımda kendi tabiriyle cüce gibi olmasını özledim, anaç duygularını özledim, hasta olduğumda benim için ağlayacak kadar sevmesini özledim.
Neden ayrıldınız diye soracaksanız, anlaşamadık. Bardağa ayrılık suyu damladı, damladı ve taştı. İki taraf için de iyisi bu olacaktı. Detaya girmek istemiyorum. 12 Kasım 2020 tarihinden beri ayrıyız. 29 Kasım 2020'den sonra ses kayıtları hariç sesini dahi duymadım.
Hala "bizim şarkımız" diye nitelendirdiğimiz Lil Peep - Teen Romance adlı şarkının sözlerini WhatsApp durumuna koyuyor. Ben de 1 Ocak 2021 (Şu anki sevgilimden önce) tarihinde Rota - Belki Başka Zaman adlı şarkının (Eski sevgilime önermiştim, kendisi de çok severdi.) "belki başka bir gün, başka zaman." sözünü koymuştum.
Evlerimizin arasında iki sokak var, bazen haftada bir, bazen iki haftada bir görüyorum. En son Beşiktaş şampiyon olduğu gece, dışarı kutlama için çıkmıştı, orada görmüştüm. Arkadaş ortamımda arada bir eski sevgililerin konusu açılıyor, tek kelime edemedim. Arkasından da tek kelime kötü söz söyleyemedim.
Özlüyorum. Ne yapacağımı da bilmiyorum. Geri dönemem. Ne yapmalıyım?
5 Ağustos 2020 tarihinde forum üzerinden bir konu açmıştım, aynı gün içerisinde bir şekilde tekrar barışmıştık.
Okumak isteyen olursa:
Yaşım 24, Eylül 11'de 25'e gireceğim, lütfen ergenlikte olur böyle şeyler vs. yazmayın. İkimiz de aklı başında, yeteri olgunluğa ulaşmış insanlarız.

Alışacaksın yapacak bir şey yok. Senin yerinde olsam kendimi oyunlara verirdim. Sanal ortamdan arkadaş edinmeye falan çalış, kafa dağıtırsın. Onun harici bir fikrim yok cidden.
Oyun yerine sigara alkole vermiştim kendimi hocam. :D Alkol yok şükür şu an sigarayı da 4 gündür içmiyorum, bırakacağım sanırım.

Bana göre aşk çok gereksizdir nedeni ise ileride bir durumdan kaynaklı oluşacak sorunda sonuçlarına katlanma korkusudur. Ben birini çok sevmem çünkü aramızda bir sorun olursa ya da onun başına bir şey gelirse çok üzüleceğimi bilirim. Bir kişiye çok fazla değer vermeyin, sonunda sonuçlarına katlanırsınız.

Üzgünüm dostum. Bunları yazmana rağmen geri dönemem diyorsan belli ki geçerli bir sebebin var ama olayı bilmediğin için en azından deneyebilirsin. Bize dediklerini ona anlatsan mesela?

İmkansız değil ama kolay da değil bu gibi durumlar. Ama geçmişi gölgeye teslim edemezseniz geleceğiniz olmaz hocam. Artık sıradan bir vatandaş olarak görmeniz lazım unutmak için.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyun yerine sigara alkole vermiştim kendimi hocam. :D alkol yok şükür şu an sigarayı da 4 gündür içmiyorum, bırakacağım sanırım.

Hocam senin sorununu şöyle tanımlayabiliriz.
Biri sana zor bir soru sordu ve bir süre verdi, sende çözmek için uğraşıyorsun alkol sana sadece bu soruyu çözmek için zamanı yavaşlatır ve sürenin bitmesi daha uzun süre sürer. Ama bu sorudan asla kurtulamazsın o senin hep bir parçan olur ama bu soruyu gerçekten uğraşıp zihninde çözersen o soru artık senin üstünde olmaz ve kurtulup rahat edersin. Alkol ve sigara çözüm değil unutmaya çalış olmadı psigolog yardımı al.

Şu an 5 aylık bir birlikteliğim var, mükemmel ilerliyor, çok iyi anlaşıyoruz, seviyorum ve seviliyorum ama başlıkta belirttiğim gibi eski sevgilimi çok özlüyorum.
Eski sevgilimle 4~ sene boyunca beraberdik, liseyi beraber okuduk, beraber arkadaşlarımızın düğünlerine nişanlarına katıldık, karantinayı beraber geçirdik, beraber güldük, beraber ağladık.
Sevgilim olmadan önce de en yakın arkadaşımdı. Gerçekten çok özlüyorum.
Dinlediğim her şarkıda aklıma o geliyor, en sevdiğim şarkıları öneren kişi hep O, tanışıp, ilk çekindiğimiz fotoğraftan itibaren her fotoğrafımız hala albümümde duruyor, ismini duyunca boşluğa düşüyor gibi hissediyorum, her gün ilk buluştuğumuz yerin önünden geçiyorum, nereye gitmek istesem, ne yapmak istesem daha önce onunla ya yapmış oluyoruz ya da hayalini kurmuş oluyorum. Ayrıldık, saçlarımı 3'e vurdum şimdi uzadı, saçlarımı nasıl okşadığı aklıma geliyor, bana hitap edişi aklıma geliyor, 1.58 boyu, ince, küçük eli ve her zaman şeffaf ojesi aklıma geliyor, sigara içerken beni annemmiş gibi azarlayıp içmemi istemeyişi aklıma geliyor, daha doğrusu hiçbir şey aklımdan çıkmıyor. Az önce şans eseri 2018 yılındaki Discord hesabımı buldum ve içinde arkadaşlarımla olan konuşmalarım da mevcuttu, ufak bir göz gezdirdim ve çok duygulandım çünkü o zamanlar aklıma geldi, nasıl sevip nasıl değer verdiğim, aklıma geldikçe gözlerimi dolduracak kadar sevişim aklıma geldi. Özledim. Yazdığım şiirleri özledim, üsküdar sahilde oturduğumuz bankı özledim, yemek yerken çok yavaş yemesini özledim, 1.88 boyumla yanımda kendi tabiriyle cüce gibi olmasını özledim, anaç duygularını özledim, hasta olduğumda benim için ağlayacak kadar sevmesini özledim.
Neden ayrıldınız diye soracaksanız, anlaşamadık. Bardağa ayrılık suyu damladı, damladı ve taştı. İki taraf için de iyisi bu olacaktı. Detaya girmek istemiyorum. 12 Kasım 2020 tarihinden beri ayrıyız. 29 Kasım 2020'den sonra ses kayıtları hariç sesini dahi duymadım.
Hala "bizim şarkımız" diye nitelendirdiğimiz lil peep - teen romance adlı şarkının sözlerini WhatsApp durumuna koyuyor. Ben de 1 Ocak 2021 (şu anki sevgilimden önce) tarihinde rota - belki başka zaman adlı şarkının (eski sevgilime önermiştim, kendisi de çok severdi.) "belki başka bir gün, başka zaman." sözünü koymuştum.
Evlerimizin arasında iki sokak var, bazen haftada bir, bazen iki haftada bir görüyorum. En son Beşiktaş şampiyon olduğu gece, dışarı kutlama için çıkmıştı, orada görmüştüm. Arkadaş ortamımda arada bir eski sevgililerin konusu açılıyor, tek kelime edemedim. Arkasından da tek kelime kötü söz söyleyemedim.
Özlüyorum. Ne yapacağımı da bilmiyorum. Geri dönemem. Ne yapmalıyım?
5 Ağustos 2020 tarihinde forum üzerinden bir konu açmıştım, aynı gün içerisinde bir şekilde tekrar barışmıştık.
Okumak isteyen olursa:
Yaşım 24, Eylül 11'de 25'e gireceğim, lütfen ergenlikte olur böyle şeyler vs. yazmayın. İkimiz de aklı başında, yeteri olgunluğa ulaşmış insanlarız.

Ben 17 yaşındayım kral 15 yaşında ilk sevgilim oldu 3 ay önce ayrıldık yani o kendisi en yakın arkadaşımla aldattı. Ramiz karaeski derya intikam güzel şey şu an o kızın kuzeniyleyim 1 ay sürdü tavlamam şu an 2.ayımızı geride bıraktık yani kafama takmıyorum neden anlaşamadınız bilemem. Zaten detaya girmek istemiyorum demişsin. Yani kısaca takma kafana. Bir arkadaşa da sigara ve alkol demişsin o acıları hafifletseydi bu forumum % 50'si bağımlı olurdu. Takma boş ver. Zaten karşına bir kız daha pardon kız dedim bir yengemiz çıkmış. Yani kısaca sen 25'e gireceksin daha yaşayacak güzel günler var ileriye bak geriye değil. Bu arada bana da ergen diyenler olacak daha küçüksünüz diyenler olacak dışarıdan görseydiniz en az 30 yaşında dersiniz. O eski sevgilim sadece o çocukla 3 ay kadar çıkmış zaten bana da eski arkadaşım yüzüme vura vura dedi. Yani benim hikayem bu şekilde ve şu an mutluyum bir 6-7 yıl sonra kuzenine çeyrek takar herhalde:D

Geri
Yukarı