Eski yılları çok özlüyorum

Merhaba arkadaşlar. Sohbet olsun diye açtım bu konuyu =) 2016 yılını çok özledim ben ve her gün düşünmeden edemiyorum. İlkokul arkadaşlarımı, okulumu, o zamanın oyunları, filmleri, WWE falan mükemmeldi. Arkadaşlarımla bisiklet turu yapardık ve dünya sanki daha güzeldi. Şimdi ise her şey anlamsız ve boş geliyor bana. Kimseyle konuşmak istemiyorum. Sürekli kendi kendime eski zamanları düşünüp duruyorum. O günlerdeki gibi yaşamaya çalışıyorum fakat olmuyor, yapamıyorum. Sürekli hatırası kalan şeyler aklımdan gitmiyor =( Eski konsollar aklıma geliyor arkadaşlarımla beraber sürekli PS4 oynardık ben ise hep benim de olsun hayalim vardı ve şükür gerçekleşti tam 1 ay önce ama şimdi PS5 çıkıyor eski yıllardaki tüm hatıraları daha da derinden hissediyorum. Belki de eski arkadaşlarımı özledim. Ama en son 2.5 sene önce konuştuk. Şu an neredeler ne yapıyorlar bilmiyorum :( Sabahları okula gitmeden önce PS2 oynardım sonra dönüp National Geographic Channel izlerdim :( İzlediğim film serilerinin bitmesi, sevdiğim oyunların kendini bozması, yeni çöp oyunların çıkması..
Sadece içimi dökmek istedim..
Beni de üzdün... Ne yazık ki geri gelmiyor giden o yıllar

Geri
Yukarı