Eskiden keyif veren şeyler neden artık keyif vermiyor?

Slazer101

Yoctopat
Daha fazla  
Küçükken bayıldığım çizgi filmleri tekrar açıp izlemeye çalışıyorum fakat bir süre sonra bayıyor. Küçükken yediğim aburcubular gibi şeyler de dahil.

Küçükken bayıldığım çizgi filmleri tekrar açıp izlemeye çalışıyorum fakat bir süre sonra bayıyor. Küçükken yediğim aburcubular gibi şeyler de dahil.

Küçükken bayıldığın çizgi filmleri çocuk kafasıyla, derstsiz tasasız bir dönemde izlediğin için mesela çocukken favori karakterim patrickken şu an squidward neredeyse tam zıttı kişilik.

Küçükken bayıldığın çizgi filmleri çocuk kafasıyla, derstsiz tasasız bir dönemde izlediğin için mesela çocukken favori karakterim patrickken şu an squidward neredeyse tam zıttı kişilik.
cidden doğru aslında o zamanlar tek derdim akşam samuray jack izlemekti ./ ve bende küçükken squidward sevmezdim fakat biraz düşününce en mantıklı karakter squidward

Eski sen için güzeldi onlar, sen değiştin ama onlar hala aynı.

Haklısın :(

Küçükken yediğim aburcubular gibi şeyler de dahil.

Çünkü ürünlerin kalitesi saçma bir şekilde dibe vurdu. Örneğin ben artık Ülker markaları ürünleri zar zor tüketiyorum o kadar kötüler, Magnum gibi dondurmalar ise yenecek seviyede değiller.

Ama yurtdışından gelen Belçika üretimi çikolataları 10 sene önce de keyifle yiyordum bugün de yiyorum. Adamların kalitesi değişmiyor neyse o.

Çünkü ürünlerin kalitesi saçma bir şekilde dibe vurdu. Örneğin ben artık ülker markaları ürünleri zar zor tüketiyorum o kadar kötüler, magnum gibi dondurmalar ise yenecek seviyede değiller.

Ama yurt dışından gelen Belçika üretimi çikolataları 10 sene önce de keyifle yiyordum bugün de yiyorum. Adamların kalitesi değişmiyor neyse o.
Bunu nasıl başardık bilmiyorum ama 10 sene önce kasaptan alıp yediğim et ile şu an yediğim arasında da dağlar kadar fark var bildiğin saman gibi et satıyorlar binlerce liraya.

Geri
Yukarı