Sürekli eskileri özlemek

Bloodlinee

Hectopat
Ben çocukluk zamanımı ve 2019'dan önceki hayatımı çok özledim. Her sene geçen seneyi özlüyorum. Çocukken mahalle maçını vb şeyleri, sonrası Metin2 ve Shaiya'da çar kasıp sabahladığım, 2-3 saat uyku ile okula gittiğim zamanları çok özledim. O teneke kutudaki zevki şimdiki iyi bir sistemde bile alamıyorum. Sürekli eskileri özlüyorum bunu nasıl düzeltebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben çocukluk zamanımı ve 2019'dan önceki hayatımı çok özledim. Her sene geçen seneyi özlüyorum. Çocukken mahalle maçını vb şeyleri, sonrası Metin2 ve Shaiya'da çar kasıp sabahladığım, 2-3 saat uyku ile okula gittiğim zamanları çok özledim. O teneke kutudaki zevki şimdiki iyi bir sistemde bile alamıyorum. Sürekli eskileri özlüyorum bunu nasıl düzeltebilirim?
Eskileri herkes özlüyor be. N'apalım ama "Güzel günler mazide kaldı.".

O özlem geçmez hocam, bende 2016-2017 zamanlarını çok özlüyorum ama elden bir şey gelmez onlar tek seferlik zamanlardı.

Eskiler eskiden güzeldi diye bir söz var. Bende aynı şekilde hissettiğimde aklıma bu sözü getiriyorum hemen geçiyor.

Zamanında goley diye bir oyun vardı futbol oyunu, kapatıldığında çok üzülmüştüm hala özlüyorum o oyunu oynadığım zamanları ama üsttede arkadaş yazmış eskiler eskiden güzeldi mallesef çok doğru özleyincede eline bir şey geçmiyor insanın ileriye odaklanmak lazım.

Elden bir şey gelmez hocam maalesef çoğu kişinin yaşadığı bir durum bu. (Ben de dahil.)

Geri
Yukarı