Et yemek cinayet midir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çin'lier avcıları leblebi gibi tüketiyor :D Bak fotoğrafta senin avcıları asmışlar kancaya :D
Cümlemin devamını okumayan dogmatik bir insanla herhangi bir münakaşa içerisinde bulunmam söz konusu olamaz. Sığ kafanızla hayatınızda başarılar dilerim. (Ne kadar ilerleyebileceğiniz muamma.)

Dosya Ekleri

• 5c8cdf8545d2a01ef4c985a4.jpg
    5c8cdf8545d2a01ef4c985a4.jpg
    74,1 KB · Görüntüleme: 32
Güçlü olanın güçsüz olanı yemesi bunun cinayet olmasına bir engel mi, ben et yiyorum ama gerçekten çok üzülüyorum onlara toplum yemese bende yemeyeceğim. Bir de bana komik gelen şeylerden biri de insanların hayvanları yiyip çok hayvanseverim diye takılması .

Hay çok yaşa sen, keşke biraz daha yazsaydın biraz daha eğlenirdim :D

Hocam böcekleri neden böyle savunmuyorsunuz veya bitkileri?
Siz hayvansever değil tatlışseversiniz.

Bitki yemeyelim hayvan yemeyelim ne yapacağız çok merak ediyorum.

Avları tüketiyoruz ve avcıları tüketseydik işin içinde bir sorun olurdu.
Bu dediğin Türkiye'de geçerli gibi görünüyor Dünya'da av veya avcı tüm hayvanlar tüketiliyor. Hiçbir sorun da yok. Dünya'dan bihaber olunca tabi...

Hocam et yemek bence cinayet değildir ve eti cinayet olduğu için yemeyenler var ise şu videoyu izlemeliler. Bitkiler duygularını herhangi bir şekilde bize aktaramadığı için onlar bir şey hissetmiyormuş gibi davranıyoruz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yediğin maydanoz, limon, patates de birer canlı ayrıca hayvanı vahşice ve İslam'i dışı öldürürsen günah, ıstakozu suya atmak yerine kafasından yani şah damarından kesersen günah olmaz.
Hortlattım fakat ıstakozları canlı canlı haşlamıyorsunuz. Hiç yemedim fakar kaynar suya ilk başta kafasını sokup saniyesinde öldürüyorlar. O çıkan çığlık sesi gibi sesler ise kabuğunun kaynama sırasında genleşme olduğğundan dolayıdır.

Hocam et yemek bence cinayet değildir ve eti cinayet olduğu için yemeyenler var ise şu videoyu izlemeliler. Bitkiler duygularını herhangi bir şekilde bize aktaramadığı için onlar bir şey hissetmiyormuş gibi davranıyoruz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bitkilerin çektiği acının bizim çektiğimiz acı gibi olduğundan emin değilim pek .

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı