ETH+TONCOIN Dual Mining Artık Mümkün!

Kaç yapmalıyım tavsiyeniz var mıdır?
Sitedeki ayarlar %95 yeterli. İnce ayar için oynamalar yapabilirsiniz. 3060 Ti kullanmadığım için ne desem yalan olur ki değerler bellidir üç aşağı beş yukarı zaten.

Hocam bende ortalama HiveOS verilerine göre 100W fazla çekiyor.

Eki Görüntüle 1368667

TON Pool Bu havuzun sitesi, burada her 24 saatin GH/s başına ödülü güncel olarak yazıyor. Mesajı attığım saat itibariyle 0.73 küsur TON elde edilmiş.

Eki Görüntüle 1368671

Bu da yine güncel kurla günlük 1.5 USD etmiş.

Eki Görüntüle 1368672

30 gün fazladan 100W ederi de 136 TL ediyor. Sadece TON kazmanın faturaya etkisi bu kadar. Kalanını zaten ETH için ödüyorum. 1.5x30 ile de aylık 45 dolar ediyor. Yani kazmaya benim için değer. Kimisi için 15-20-30 dolar önemsiz olabilir kişinin kendi kararı...
Sizin kartlar o konuda Watt başına verimli hocam. Bende 2070S 2080 var fazla Watt çekiyor karı eritiyor. Hele 2060S zarar :) Teşekkür ettim bilgiler için. Yalnız 0,17 vermesi iyi daha düşük diye düşünmüştüm.

Sizin kartlar o konuda Watt başına verimli hocam. Bende 2070S 2080 var fazla Watt çekiyor karı eritiyor. Hele 2060S zarar :) Teşekkür ettim bilgiler için. Yalnız 0,17 vermesi iyi daha düşük diye düşünmüştüm.
Hocam nedense bu havuz diğerlerine göre fazla veriyor en kötü 0.15 oluyor birkaç günde bir. 7/24 bakmıyorum ama 0.15 altını görmedim hiç.

Aynı hocam. Hangi sürümden 1.50'ye geçeceksiniz ?
Bu videoda 1.50 ile çok iyi diyince bir sorayım dedim.Ben yapmıyorum ama videoda gelirler epey artıyo diyor yapmayı düşündüm bir an

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoda 1.50 ile çok iyi diyince bir sorayım dedim.Ben yapmıyorum ama videoda gelirler epey artıyo diyor yapmayı düşündüm bir an

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yok hocam dual için ilk çıkan lolMiner'dan geçmiyorsanız son 3-4 sürümdeki değerler aynı.

deger mi sizde dual yapmak ?
Şu anki kura göre hesap yapmadım hocam. 1 haftaya kadar elektriğimi ödüyordum TON gelirimle. Son 1 haftadaki düşüşü %50-60 bulan ETH ve TON kurundan dolayı gelirler azaldı ama ben kısa vadede kazımı bırakmayacağım.

Geri
Yukarı