Ethereum cüzdanımın şifresi

"Easeus" diye bir program var silinen programları geri yüklüyor ona bir bak istersen ben soğuk cüzdan nasıl çalışıyor bilmiyorum ama program çok faydalı bilgin olsun. Buradan ulaşabilirsin. Hard Drive Data Recovery Software. Free Download Disk Data Recovery Tool - EaseUS® Data Recovery Wizard Professional
Ben bu programı kullanıyorum. Doğrusu SSD'imden doğal olarak sildiğim şeyleri kurtaramadı ama 450GB'lık HDD'yi tarattığım zaman 14 saatte 6TB veri buldu. HDD'de verimli bir program.

Yani demek istediğim dosyayı SSD'de sildiyseniz yandınız ama HDD ise kurtarabilirsiniz.

Bu işinize yarayabilir. Umarım paranızı alabilirsiniz.

Ben bu programı kullanıyorum. Doğrusu SSD'imden doğal olarak sildiğim şeyleri kurtaramadı ama 450GB'lık HDD'yi tarattığım zaman 14 saatte 6TB veri buldu. HDD'de verimli bir program.

Yani demek istediğim dosyayı SSD'de sildiyseniz yandınız ama HDD ise kurtarabilirsiniz.
Doğrudur,ben Samsung'un taşınabilir belleğinde kullanmıştım kızımın fotoğrafları vardı hanımın gazabından kurtardı beni yani 😂

Hepinize merhaba. Bundan yaklaşık 4 sene önce Ethereum çok çok düşük fiyattayken madenciliğe başlamıştım. Sonra bu işi bıraktım. Ethereum cüzdanımdaki kripto paraları hiç satmadım ve içinde belirli miktarda ETH olduğuna eminim (o zaman ETH çok ucuzdu ve günde birden fazla ETH kazabiliyordum). Sorun şu ki hangi wallet ı kullandığımı hatırlamıyorum. Ama bilgisayarıma hiç format atmadım o süreden beri. Silinen uygulamaların ismini gösteren vs. bir uygulama bilen varsa çözümünü bekliyorum. Ayrıca çözümü işe yarayıp ETH'leri bulmama yardımcı olan birisi olursa küçük de bir hediye vermek istiyorum. Cevaplarınızı bekliyorum, iyi günler.

Kardeş buldun mu hesabını senin adına çok sevinicez burada 😁😇

Hocam sen burada borsa sitesi değil cüzdan kullanmışsın galiba anladığım kadarıyla peki cüzdanı nereden temin ettin ve şifresini hatırlıyor musun?
Evet borsa değil doğrudan cüzdan kullandım ama üzerinden 4 5 yıl geçti, şifreyi tahmin ediyorum ama cüzdanı nerden temin ettiğimi hiç hatırlamıyorum
Cüzdanı hangi siteden aldınız?
Bunu hatırlamıyorum malesef şifre aklımda olsa da cüzdanı nerden aldım unutmuşum 🤦
Kardeş buldun mu hesabını senin adına çok sevinicez burada 😁😇
Yok valla hâlâ uğraşıyorum çok da umudum yok gerçi

Hangi cüzdan olduğunu bulsan bile o cüzdana ait dosya olması gerekmez mi hesabı açmak için? Dosya ile açılan bir cüzdan değilse (ki var mı öyle birşey bilmiyorum) piyasada var olan tüm bilinen cüzdanları hatırladığın şifreyle denemen mantıklı olurdu.

Windows 10'da sol alttaki başlat simgesine sağ tık > Olay görüntüleyicisi > Windows Günlükleri > Uygulama sekmesinde tıklayın. Çıkan listede kaynak adında MsiInstaller yazan olaylar yüklenmiş programları gösteriyor diye biliyorum. Bunların üstüne bir kere tıkladıktan sonra sağdaki eylemler sekmesinde Olay Özellikleri butonu var, oraya tıklayınca seçilen olayın ayrıntısını gösteriyor. MsiInstaller yazan olaylara tek tek bakmak gerekecek tabii ki programı bulmak için. Belki bu işinize yarar.
Hocam merhaba, dediklerini bir yere kadar yapabildim ama kaynak adı nerede yazıyor bulamadım.

Hocam merhaba, dediklerini bir yere kadar yapabildim ama kaynak adı nerede yazıyor bulamadım.

Hocam resimde kırmızı renk ile dikdörtgen içine aldığım yerin altında MsiInstaller yazan olaylara bakın.

kaynakadı.png

Geri
Yukarı