Ethereum madenciliği bugün itibarıyla tarihe karıştı

@Turquoise Blue Reis şu an ETH yerine kazım için yöneldiğin bir şey var mı boşta mı bekliyorsun yoksa?

Ben bırakalı bayağı oldu beklemedeydim belki bir fırsat doğar bir şey çıkar ETH hareket eder vs ama hiçbir şey yaşanmadı. Bu elektrik pahalılığında herhalde başka bir projeyede başlamam.

Ben bırakalı bayağı oldu beklemedeydim belki bir fırsat doğar bir şey çıkar ETH hareket eder vs ama hiçbir şey yaşanmadı. Bu elektrik pahalılığında herhalde başka bir projeyede başlamam.

Ben bugüne kadar devam ettim ama şu an başka şeyler de mantıklı değil. Yeni kazım vs gelirse diye bekliyorum bende.

Ergo, Ravencoin, Grin, ZCash, Beam, Monero, ETH Classic vs. madenciliği yapabilirler. Ancak karlılık çok daha az, hatta bazılarında zararına çalışıyor resmen. Yakında yeni bir şey çıkar o da ekran kartı madenciliğine uyumlu olur. Dev endüstride, madencilere bu kadar kart satan üreticilerin bir anda gelirlerinin bu kadar düşmesi sorun olur, illa ki bir yere yönlendirilir bence.

Şu anda Türkiye'de 0.1 USD kâr bile mümkün değil en güçlü 1 kart ile bile. Beklemekten başka çare yok bu dönemde.

16.09.2022 saat 14.01

1663326060205.png

RX570 kaç yıllık kart büyük ihtimalde çok uyguna almışsınızdır, üstüne termal macun bakımı yapılabilirdi sonuçta yıllanmış bir kart.
Faturası vardı kartın 1.5 yıl önce alınmıştı kart fiyat olarak da öyle çokta uygun değildi 1760TL'ye aldık(Param güvende komisyon dahil) Temmuz ayının sonlarına doğru.

Faturası vardı kartın 1.5 yıl önce alınmıştı kart fiyat olarak da öyle çokta uygun değildi 1760TL'ye aldık(Param güvende komisyon dahil) Temmuz ayının sonlarına doğru.
1.5 yıl aktif çalışan bir kartın termal macunu değişmesi illaki gerekir. Kart kendini korumaya alıyordur kapatıp.

Yeni konular

Geri
Yukarı