Ethereum yükselir mi?

Etheryum saçma sapan bir şekilde yükseliyor, adam akıllı bir fiyat düzeltmesi de gelmedi ama yakındır diye düşünüyorum. Eğer bahsettiğim düzeltme gelirse fiyatı 1300 dolar bandına kadar çekilebilir. YTD

Etheryum saçma sapan bir şekilde yükseliyor, adam akıllı bir fiyat düzeltmesi de gelmedi ama yakındır diye düşünüyorum. Eğer bahsettiğim düzeltme gelirse fiyatı 1300 dolar bandına kadar çekilebilir. YTD
şu fiyat düzeltmesi muhabbeti ne ? Güncelleme falan diyorlar

şu fiyat düzeltmesi muhabbeti ne ? Güncelleme falan diyorlar
Fiyat düzeltmesi şu oluyor. En güzel ve bir çok kişinin de şahit olduğu HOT. fiyatı 0,031'e kadar çıktı ardından destek noktası olan 0,016'ya kadar düştü. Buna fiyat düzeltmesi deniyor. Grafik aşağıda mevcut fiyatın üstünde olan çizgiler direnç, altında olanlar destek.
Yeni Bit Eşlem Resmi.jpg

ETH 2.0 Gelecek deniliyor, bu temmuz ayını işaret ediyorlar. Elinde 24 adet ETH'si olan kişiler bu ETH'leri kilitliyor ve ardından o ETH'lerden gelen parayı kazanıyor yani faiz kazanıyorlar. Bu güncelleme yılardır gelecek diyorlar ama bir türlü gelmedi. Eğer gelirse muhtemelen ETH kazım işi bitecek.

Alayım mı yani simdi hemen?
Dostum burada birinin sana tavsiye vermesi hatalı olur. Alıp almamak senin kararın, biz sana tavsiye verirsek doğru olmaz çünkü suç teşkil ediyor. Kendin analiz izleyerek grafik yorumlayarak sonuca varabilirsin.

Fiyat düzeltmesi şu oluyor. En güzel ve bir çok kişinin de şahit olduğun HOT. fiyatı 0,031'e kadar çıktı ardından destek noktası olan 0,016'ya kadar düştü. Buna fiyat düzeltmesi deniyor. Grafik aşağıda mevcut fiyatın üstünde olan çizgiler direnç, altında olanlar destek.Eki Görüntüle 975610

ETH 2.0 Gelecek deniliyor, bu temmuz ayını işaret ediyorlar. Elinde 24 adet ETH'si olan kişiler bu ETH'leri kilitliyor ve ardından o ETH'lerden gelen parayı kazanıyor yani faiz kazanıyorlar. Bu güncelleme yılardır gelecek diyorlar ama bir türlü gelmedi. Eğer gelirse muhtemelen ETH kazım işi bitecek.
peki fiyat düzeltmesi gelmeden etheriumun uçması gibi bir durum olabilir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı