Ev için modem tavsiyesi

Pulzay

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar,
Kablosuz internet çıkalı çok oldu, lakin oturmuş sistemi bozmayı sevmediğim için hiç yanaşmadım. Öyle ki Süperonline gelmiş bir apartmanda TTNET kullanıcısıyım. 59 dairenin yüzde seksenini abonesi yapmış Superonline, beni de bünyesine katmak için çok uğraşmıştır. Ancak bilmiyorlar ki sorun onlarda değil bende :)

Konumuza dönersek eğer ZyXEL Prestige 600 series kullanmaktayım. (Üstünde öyle yazıyor) Alet beni yaklaşık 7-8 yıldır götürüyor. Modemimi çok sevsemde kablo yığınından bıktım usandım artık. Laptob'u rahat kullanabilmek için eve metrelerce uzunlukta kablo aldım. Kabloyu toplaması ziyadesiyle yorucu ve sıkıcı bir iş.

1-2 hafta içerisinde yeni bir modem alacağım. İnternetten araştırdım, ama yine de siz ustadlara sormaya karar verdim. 95 Metre kare 2 oda, 1 salon ufak bir evim var. Evde aynı anda olmasa bile sürekli olarak modeme bağlanacak 3 telefon, bir laptop ve bir masaüstü bilgisayar var. Cep yakmayan, fazlasıyla tasarruflu günlük kullanım için modem tavsiyelerinizi bekliyorum.

Umarım bir hatam olmamıştır. Ne istediğim belli olsun diye fazlasıyla ayrıntıya girdim. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle önerileriniz için teşekkür ederim. Bunları satın alabilirim. Ancak 100 Liranın altında kalan 150 mbps ürünler iş görmez mi? Telefonlardan en fazla facebook'a girilir. Online oyun sadece masaüstü bilgisayarda oynanıyor. Laptopta en fazla dizi film izlenir. 150mbs bunları karşılamaz mı?

Ekstra olarak TTNET indirimli modemler veriyor. Her ay faturaya eklenicek şekilde taksitle alınabiliyor. Onların markalarını seçebiliyor muyuz bu konu hakkında bilgisi olan var mı?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı