Evde karın kası yapılmaz mı?

Diguf

Yoctopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, yani anlamadım eskiden herkes yapılır diyordu fakat yeni konular göz attım millet yapamazsınız, edemezsiniz vs diyor. Benim istediğim beach vücudu denilen cinsten sanırım çok abartıya gerek yok sadece birazcık kas olsa yeter gibi. Böyle bir şey mümkün mü? Evde sadece dumbell var bir de ayağımızla bastırıp kendi ağırlığımızı kollarla kaldırdığımız bir lastik alet var.

Hocam evde gelişebilirsiniz ama spor salonu gibi olmaz. Dediginiz tarz vücut evde yapılabilir diye düşünüyorum.

1688033185500.png

Evde şunun gibi bir şey olur mu? Çünkü genetiğimin gerçekten sağlam omuzlarım inanılmaz geniş ve spora yatkın bir vücudum olduğunu söyleyen çok sporcu tanıdığım oldu. Yapabilirsem nasıl olur bana bilgili bir arkadaş yardım ederse çok mutlu olurum.

Eki Görüntüle 1840276

Evde şunun gibi bir şey olur mu? Çünkü genetiğimin gerçekten sağlam omuzlarım inanılmaz geniş ve spora yatkın bir vücudum olduğunu söyleyen çok sporcu tanıdığım oldu. Yapabilirsem nasıl olur bana bilgili bir arkadaş yardım ederse çok mutlu olurum.
Yapılır gibime geliyor dostum.Youtube da bu tarzda programlar vardır oraları biraz kurcala bulursun zaten.

Yapılır gibime geliyor dostum. YouTube'da bu tarzda programlar vardır oraları biraz kurcala bulursun zaten.

Ya hocam herkes farklı bir program veriyor, yani 1 ayda karın kasını dünyada kimse yapamaz bence sanmıyorum. Aslında herkes en önemlisi beslenme programı diyor. Nasıl beslenme.
Programı yapacağım, ne yapmalıyım?

Biraz fazla zamanını alacaktır. Yaş da önemli faktör bana kalırsa.

2007 liyim 16 yaşımdayım şu an. Yani 11. sınıf olacağım arkadaşlar ve bugünden başlayıp yazın sonuna kadar çalışmak istiyorum.

Yapılır hocam düzenli plank ve mekik yapabilirsiniz.

Bu mountain climbers vs hareketler vardı onları yapmıyor muyuz? Bir de sadece mekik ve plank ile karın kası yapan insanların spor geçmişi var bence.

Ya hocam herkes farklı bir program veriyor, yani 1 ayda karın kasını dünyada kimse yapamaz bence sanmıyorum. Aslında herkes en önemlisi beslenme programı diyor. Nasıl beslenme.

2007 liyim 16 yaşımdayım şu an. Yani 11. sınıf olacağım arkadaşlar ve bugünden başlayıp yazın sonuna kadar çalışmak istiyorum.

Duzenli yapılan her sporun faydasını görürsünüz hocam.

1 ayda elbette olmaz bu zaman alacaktır yaz sonuna kadar gelişme göstermiş olursunuz.Program konusunda bilgim yok açıkçası biraz bekleyin bilgili birisi yardımcı olur.

Görürsünüz karın olarak kol,göğüs omuz ve sırt için gym daha iyi ağırlığın altına girdikçe büyüyen yerler evde yapman zor olabilir o kısımları. karın da problem olmaz.

Bu mountain climbers vs hareketler vardı onları yapmıyor muyuz? Bir de sadece mekik ve plank ile karın kası yapan insanların spor geçmişi var bence.

Beslenmede proteini bol alman yeterli kilo alma yağlanma kilon o kadar yok. konu karıştırmışım kilonuz kaç hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı