Evde vücut geliştirme

Ben hem evde hem salona gittim. Evde spor yapmak daha rahat oluyor benim için. Salona vereceğim parayla eve alet aldım. Bu işi profesyonel yapmak istiyorsan bir noktadan sonra salon şart. Amacın fit görünmekse evde çalışmak yeterli oluyor.

Sana önerim calisthenics yönel daha zevkli.

Bende ki aletler.
Calisthenics için.

Evde vücut olmaz diyenler için şuraya kadir hocadan mizahi bir şekilde video bırakıyorum, ilk kısımda savaş cebeci konuşuyor sonrası kadir hoca :)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben hem evde hem salona gittim. Evde spor yapmak daha rahat oluyor benim için. Salona vereceğim parayla eve alet aldım. Bu işi profesyonel yapmak istiyorsan bir noktadan sonra salon şart. Amacın fit görünmekse evde çalışmak yeterli oluyor.

Sana önerim calisthenics yönel daha zevkli.

Bende ki aletler.
Calisthenics için.

Azeri imiş arkadaş, linker işini görmez hocam.

Benim amacım vücudumun biraz şekillenmesi ve kilo almak. Daha çok kol ve omuz çalışacağım bu arada. Evde yapılamaz mı yani net bir cevap yazarsanız sevinirim
Dostum, evde yapılır. Bizim anlatmak istediğimiz spor salonuna giden adam gibi senin evde hiçbir şekilde çalışamayacağındır. Evde kilo da verirsin vücudun da sıkılaşır. Ama gerisi gelmez, hem mental açıdan bunu yapamazsın, hem hareketleri tam anlamıyla yapamazsın, Sporcu vücudu evde olmaz. Evde temel olarak biceps, triceps ve göğüs kaslarını çalıştırırsın. Hadi inat ettin bacak da çalıştın. Yaparsın ama evdeki şartlara ve mental duruma göre zor. Evde insanın uzanası, yatası, oturası, kalkası gelir. Bir hafta yaparsın iki hafta yaparsın üçüncü hafta bırakırsın. Hadi bırakmadın ikinci ay bırakırsın. Evde mental olarak kendine gelemezsin. İtiraz edecekler en son ne zaman evde düzenli spor yapmaya karar verdiler ve buna ne kadar süre devam ettiler yazsınlar :)

Dostum, evde yapılır. Bizim anlatmak istediğimiz spor salonuna giden adam gibi senin evde hiçbir şekilde çalışamayacağındır. Evde kilo da verirsin vücudun da sıkılaşır. Ama gerisi gelmez, hem mental açıdan bunu yapamazsın, hem hareketleri tam anlamıyla yapamazsın, Sporcu vücudu evde olmaz. Evde temel olarak biceps, triceps ve göğüs kaslarını çalıştırırsın. Hadi inat ettin bacak da çalıştın. Yaparsın ama evdeki şartlara ve mental duruma göre zor. Evde insanın uzanası, yatası, oturası, kalkası gelir. Bir hafta yaparsın iki hafta yaparsın üçüncü hafta bırakırsın. Hadi bırakmadın ikinci ay bırakırsın. Evde mental olarak kendine gelemezsin. İtiraz edecekler en son ne zaman evde düzenli spor yapmaya karar verdiler ve buna ne kadar süre devam ettiler yazsınlar :)
Sadece kol ve omuz çalışarak kilo alınır mı? Benim esas amacım kilo almak.

Sadece kol ve omuz çalışarak kilo alınır mı? Benim esas amacım kilo almak.
Hocam herhangi bir yerini çalıştırmakla alakası yok olayın, önemli olan yaktığını fazlasıyla alabilmek. Sporun etkisi göbek veya yağ olarak almak yerine kas olarak alabilmen.sen iyi beslenmessen spor yaparak kilo almak yerine kilo bile verirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı