Evde vücut yapılır mı?

Ben zaten bu vücudu şu an gelecek icin istiyorum 3 4 yıl sonrası için falan şu an için evde 6 7 ayda 5 10 kiloluk dambıllarla ve tabi sınav mekik gibi hareketlerle şu tarz bir şey elde edebilirim sanırım :https://i.pinimg.com/474x/4c/15/65/4c15657cafb3be1f7c3246c00a6f1327.jpg için Google Görsel Sonuçları
Keşke yapabilseniz eğer o kadar az kilo ile o sürede öyle vücüt olsaydı ben de Hulk gibi gezerdim ortalıkta. 😂
Şınav ile göğüsleriniz çok az büyür, arkak kollarınız biraz genişler, mekik sayesinde karnınız sertleşir.Bicepsler de 10 kilo ile ne kadar büyüyebilirse artık o kadar büyür. Daha fazlasını beklemeyin. Barfiks demiri alabilirseniz en azından onu alın sırtınıza etkisi büyük olur. Bicepslerde 10 kiloya nazaran daha iyi gelişir.

16 yaşındayım usta zaten arnold olmak da istemiyorum 100 kilo falan çok ileride benim için.

Hocam zaten isteseniz bile Arnold'un vücudunu steroid kullanmadan 10 sene salonda takılsanız dahi yapamazsınız :) Salona yazılmaktan neden çekiniyorsunuz anlamadım. Ben 15 yaşındayım daha spora doğru düzgün başlayalı 2 ay anca olmuştur 5 kilo dambıldan 12.5 kilo dambıl ile biceps yapacak kadar yükseldim. Ki biceps hareketlerini en sona bitkin halime bırakıyorum. Sende evde böyle şeylerle uğraşacağına bence etrafında ucuz bir salon bul ve kayıt ol. Çok istiyorsan 2 hafta falan evde dambıllar ile takılabilirsin.

Geri
Yukarı