Evdeki sporla kas yapılır mı?

Efenural

Decapat
Daha fazla  
Evet sorum bu arkadaşlar. bu yaz 3 ay spor ve diyetle 110'dan 70'e düştüm sonra biraz aldım tabii. Ve yaklaşık 3 4 aydır evde spor yapıyorum vücut ağırlıyla şu an 78 kiloyum. Fitness'a giden arkadaşım evde kas yapılmaz diyor ama ben öyle düşünmüyorum sizce yapılır mı? Ayrıca yanlış anlaşılma olmasın evde spor deyince gerilme hareketleri falan değil ciddi bir şekilde yapıyorum.
Minimum 35 dk sürüyor ve bittiğinde vücudumun titrediğini hissedebiliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet sorum bu arkadaşlar. Bu yaz 3 ay spor ve diyetle 110'dan 70'e düştüm sonra biraz aldım tabii. Ve yaklaşık 3 4 aydır evde spor yapıyorum vücut ağırlıyla şu an 78 kiloyum. Fitness'a giden arkadaşım evde kas yapılmaz diyor ama ben öyle düşünmüyorum sizce yapılır mı? Ayrıca yanlış anlaşılma olmasın evde spor deyince gerilme hareketleri falan değil ciddi bir şekilde yapıyorum.
Minimum 35 dk sürüyor ve bittiğinde vücudumun titrediğini hissedebiliyorum.

Yapılır. Fitnesse giden arkadaşına söyle gitmesin.

Belirli bir formun var ise yapılabilir calisthenics öneririrm. Ama yeni başladıysan çok zorlar

Teoride yapılabilir ancak pratikte yapabilene pek rastlamadım. Evde süreklilik sağlayamıyor insanlar genel olarak, motivasyon eksikliğinden olsa gerek.

Belirli bir formun var ise yapılabilir calisthenics öneririrm. Ama yeni başladıysan çok zorlar.

Var hocam bir ara elime geçti 10 kiloluk dambillarla kolay sekilde tekrar çıkartabiliyorum.
Teoride yapılabilir ancak pratikte yapabilene pek rastlamadım. Evde süreklilik sağlayamıyor insanlar genel olarak, motivasyon eksikliğinden olsa gerek.
Asker çocuğu olmanın avantajları burada kendini gösteriyor hocam :) .

Reis 4 aydır yapıyorum sizce yapılır mı demişsin? 4 ayda bunun cevabını bulmuşsundur diye tahmin ediyorum.

Reis 4 aydır yapıyorum sizce yapılır mı demişsin? 4 ayda bunun cevabını bulmuşsundur diye tahmin ediyorum.

Birnevi buldum aslında sadece burada daha tecrübeli insanlar var biliyorum onlardan fikir almak istedim ve doğru yolda olduğumu anladım aslında.

Yeni konular

Geri
Yukarı