Eve ilk defa kedi almak

Mentollü kum almaya çalış kokuyu engeller. Mama olarak yavru kediler için özel olan mamaları al. Suyu ılıştırıp bebek şampuanı yada katı sabun ile köpürttürerek yıkayabilirsin ancak yıkadıktan sonra üşümesin.

Kesinlikle parfüm sıkmayın, kesinlikle!

Hocam sudan korkuyor. Bizde leğene ılık su koyup şampuan sıktım sonra o suyu üzerine döktüm ama kaçtı 3-4 kere kaçtıktan sonra pes ettim kurulayıp parfüm sıktım maalesef.

Hocam yanına başka bir kedi almayı düşünmüyorum dışarı çıkarırsamda tasma ile gezdiririm. Ne gerek var kısırlaştırmaya?

Kesinlikle kısırlaştırın durmadan miyavlar her yere sıvı bırakır çok pis kokar hırçınlaşır ve sakın kesinlikle belediye de kısırlaştırmayın özel veterinere götürün belediye ilgilenmiyor.

Birkaç ay sonra görürsünüz sakin mi değil mi 😀
Emme durumu kediye bağlı, belki birkaç hafta sonra emebilir.
Veterinere götürürseniz sağlığı hakkında bilgi edinebilirsiniz, aşılarını yaptırmayı ve kısırlaştırmayı unutmayın. Eğer erkek ise lazer ile kısırlaştırabilirsiniz, en az uğraştırıcı o çünkü.

Benimki kulak memeciklerimizi emiyor, özellikle biz uyurken önce kedi avının uyumasını bekliyor, sonra uyuduğunu kontrol etmek için ses yapıyor, eğer ki avı uyanmazsa parti başlıyor, bu işlem sabaha kadar sürüyor, ve sabah olduğunda kulağımız SUP sulu şekilde uyanıyoruz :D

Benimki kulak memeciklerimizi emiyor, özellikle biz uyurken önce kedi avının uyumasını bekliyor, sonra uyuduğunu kontrol etmek için ses yapıyor, eğer ki avı uyanmazsa parti başlıyor, bu işlem sabaha kadar sürüyor, ve sabah olduğunda kulağımız SUP sulu şekilde uyanıyoruz :D

Benimki de benim uyuduğumu düşününce burnumu ısırıyor ve kaçıyor.

Hafif bir allık, üstünede pudra döküp, gözlerinede eyeliner çekseydiniz tam eksiksiz olurdu. Parfüm yerine ilk önce onları yapmadan direkt burada soru açsaydınız daha fazla yardım eden olacaktı. Kedi fazla uzun ömürlü olmaz gibi bence bu gidişle.

Geri
Yukarı