Everest SGM X7 Gaming mouse incelemesi

Şuanda sadece boyalarda sıkıntı benimki de sorunsuz çalısşıyor.

Şekil olarak güzel görünüyor fakat malzemesi, işçiliği çok boş. Ne diyelim hayırlı olsun.

07.09.2015 tarihi itibariyle bir tanede ben almış bulunuyorum. Taktım şu anda. Sorun olursa buradan güncellerim.

İnca sm635 modelini almıştım.1 ay kullandıktan sonra kabloda temassızlık oldu garantiye yolladık zaten kargo parası 15 TL
Neyse geldi sorunu halletmişler 1 ay sonra yine aynısı oldu busefer içini açtım bidaha yollarsam 15 daha 30 tl.Neyse biraz kurcaladık babamla kablo değiştirdik de uğraştık baya yani tık yok aynı sorun.Bende yeni mouse almaya karar verdim.Everest sgm x9 sipariş ettim bugün pazartesi elimde bende inceleme yapacağım.

Yeni mouse alacaklara tavsiye ucuz diye şekile aldanıp kalitesiz ürünlere yönelmeyin. İnsanı şekil olarak bir beklentiye sokup performans olarak birşey vermiyorlar. Bende de normal markasız bir mouse var ve 5 senedir sorunsuz kullanıyorum fakat alırken zaten bir beklentim yoktu. Yeni bir Logitech G300S aldım ve aradaki fark boy ölçüşemez. Eğer iyi bir performans istiyorsanız profesyonel ürünlere yönelin. Almış olanlara hayırlı olsun işlerini görüyorsa ne mutlu.

Everest pişmanlıktır. Ne yazıkki Everestin ne kadar dandik bir marka olduğunu bilmeden mouse, klavye setini aldım. Klavyesi neyseki iyi pek bi sorunu yok fakat mouse CS GO' da özellikle sol tıkda bazen basmıyor sorun çıkartıyor.(Mouse 2 haftalıkken bu sorun başladı).

Öncelikle Merhaba

Size söylemek istediğim tek bir şey var . Lütfen bu fare yi almayın ve kimseye de aldırmayın . Normalde elektronik alet almadan önce bol araştırma yapan ben ,bu fareyi bilinçsiz olarak alma gafletine düştüm. Abartısız bir şekilde yazıyorum 3 Ekim 2015 te aldığım fare 1 Kasım 2015 evet bir yanlış yok 1 Kasım 2015 ( bir ay bile değil yani ) te bozulmuş durumda. Sağa kaydırınca sola , sola kaydırınca yukarı yani her defasında kafasına göre gidiyor ( bazen hiç gitmediği de oluyor ). Bilgisayarın içinden çıkan en kötü fare buna fark atar. Garanti belgesini kaybettiğim için paramı çöpe atttım. Biraz para biriktirip Logitech alın derim ben.

Saygılar...​

Arkadaşım da aldı tutukluk yapmaya başladı. Şimdi G300s kullanıyor ve gayet memnun.

Ben anlamadım hepsiburada da 73 kişide tıklama veya başka sorun yazmamış sadece küçük falan demişler neden technopat düşmanmış gibi bakıyor.neden onlar sorun yaşamamışlar.

Ben de bu Mouse'u kullanıyorum. Aldıktan kısa bir süre sonra benimkinde de sol tuşta sıkıntı başladı. Ben görünüşüne heveslenip almıştım. Yeni Mouse alacak arkadaşlara önermem.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…