Everest SGM X7 Gaming mouse incelemesi

Mouse Özellikleri:

1
. 3 kademeli DPI seçeneği mevcut ; 800/1200/1600
2. Kablo uzunluğu ; 1.5 metre

Pad Özellikleri:

1. Boyut; 287 (U) 244(G) mm

Kutu görüntüsü:

Kutu.jpg
Kutu içeriği:

Kutuİçerigi.jpg

Mouse pad yakından bakış:
Mousepad.jpg
Mouse yakından bakış :

M6omPk.png
Üst.jpg

Mouse yi daha yeni satın aldım pek kullanma şansım olmadı. İlerleyen zamanlarda konuyu güncelleyerek görüşlerimi bildireceğim.

Not: Fotoğraflar bana ait.

everest marka bu mousenun aynısından ve klavye aldım hiç bir sıkıntı çıkarmadı sürekli kullanıyorum bide anlamadım marka kötüleme sevdanızı

Ben 1 yıldan daha fazla kullandım hiç bi sıkıntısı yok özellikle mouse pad i çok iyi ele tam oturuyor bende bunun için aldım zaten hem günde en az 3 saat kullanıyorum ama biraz eli terletiyor ve biraz ağır bunun dışında hiçbir sıkıntısı yok çok süper

Everest'e büyük bir ön yargınız var. 2,5 yada 3 yıl boyunca kullandım sadece sol tuşu bazen çalışmıyor. Everest'e ne kastınız var anlamıyorum.

Fareyi aldığım ilk günden beri aynı anda 2 tıkı yapamıyorum. Bazı oyunlarda sağ tıka basılı tutarak nişan alınıp ateş edilir ya heh işte onu yapamıyorum bozuk çünkü. Bu modelde bu sorunla karşılaşan birden fazla insan var. Cs:Go da el bombası atarken orta hızda atamamak dışında bir sıkıntı çıkarmıyor fakat yine de böyle bir sorunun olduğunu bilmek can sıkıcı. Bunu alacağınıza üzerine biraz daha para koyup Logitech G300S alabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı