Everest SGM-X7 mause kutu açılımı ve inceleme videolu

Bu mause de gaming mause olayı filan yok normal 10-15 tl lik mauseden hiç bir farkı yok sadece görsellik var. 20-30 liraya logitech a4tech gibi markaların mauseleri alınsa daha uzun ömürlü olur.

Yazık etmişsin parana. Sağlık olsun, tercih meselesi diyelim. Hayırlı olsun.

Kalite arayan birisi Everest'i mi seçer?

O ağırlık çöpün ağırlığı.
Umarım (!) iyi günlerde kullanırsınız. Aynı mause bende de vardı, 1 ay sonra sol tıklamamaya başlamıştı.
Hocam dediğim gibi araştırmadan gitmiştim , normalde gaming mouse kullanan birisi değildim zaten , bir tane alayım dedim gittim gözüme bu çarptı , özelliklerine baktım idare eder , 5-6 gündür kullanıyorum bir sıkıntı yaşamadım , diyeceğim şu ki , bende herkes gibi doğarken elimde gaming mouse yoktu .

Bu mause de gaming mause olayı filan yok normal 10-15 tl lik mauseden hiç bir farkı yok sadece görsellik var. 20-30 liraya logitech a4tech gibi markaların mauseleri alınsa daha uzun ömürlü olur.
Haklısın dostum , pek gaming mouse havası yok işleyişinde lakin , eline bir kere alsan piyasadaki dandik mouse' lardan farklı olduğunu göreceksin.

Öncelikle Merhaba

Size söylemek istediğim tek bir şey var . Lütfen bu fare yi almayın ve kimseye de aldırmayın . Normalde elektronik alet almadan önce bol araştırma yapan ben ,bu fareyi bilinçsiz olarak alma gafletine düştüm. Abartısız bir şekilde yazıyorum 3 Ekim 2015 te aldığım fare 1 Kasım 2015 evet bir yanlış yok 1 Kasım 2015 ( bir ay bile değil yani ) te bozulmuş durumda. Sağa kaydırınca sola , sola kaydırınca yukarı yani her defasında kafasına göre gidiyor ( bazen hiç gitmediği de oluyor ). Bilgisayarın içinden çıkan en kötü fare buna fark atar. Garanti belgesini kaybettiğim için paramı çöpe atttım. Biraz para biriktirip Logitech alın derim ben.

Saygılar...​

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…